close
تبلیغات در اینترنت
استکبار شناسی

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد توسط
توسل 0 334 dehmojtaba
ثقلین 0 104 dehmojtaba
کابالا 0 247 admin
وهابیت 0 158 admin

متن پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکا

 در پی حوادث اخیر فرانسه، مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به جوانان اروپا و آمریکا از آنان خواستند درباره حقیقت اسلام تحقیق کنند و تسلیم هیاهو و جنجال های اسلام هراسی دولتمردان و رسانه های جهانی نشوند.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: شنبه 04 بهمن 1393 ساعت: 18:9 |تعداد بازدید : 99 نویسنده :

برو بزرگترتو بیار...

 

منبع:http://www.basijtabari.rozblog.com/

تاریخ ارسال: چهارشنبه 10 دي 1393 ساعت: 16:5 |تعداد بازدید : 69 نویسنده :

شکست در فتنه برای اوباما

تاریخ ارسال: چهارشنبه 10 دي 1393 ساعت: 10:51 |تعداد بازدید : 77 نویسنده :

مناجات شب تا صبح حضرت آقا با امام زمان(عج)

خاطره ای تکان دهنده از گریه های همسر مقام معظم رهبری

در نماز جمعه تاریخی ۲۹ خرداد ۸۸ :
عزیزی از مسئولان مطلع کشور در جلسه ای می گفت:
در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ که مقام معظم رهبری، پس از آن فتنه عظیم خطبه هایش 
را ایراد فرمودند همسر ایشان هم در میان جمع نماز گزاران حاضر بودند.
چند تن از همسران مسئولان که نزدیک ایشان نشسته بودند تعریف کردند 
که همسر اقا از ابتدای خطبه تا انتهای خطبه گریه می کردند که مورد سوال قرار میگیرند
و از ایشان پرسیده میشود، چرا اینقدر بی تاب هستید،
ایشان در پاسخ می فرمایند:
از زمانیکه این فتنه آغاز شده اقا هر شب تا صبح با خدا و امام زمان (عج) 
برای دفع این فتنه مناجات میکنند...

منبع: "خاطرات ۵۷ - رهنما نیوز"

 

بقیه ی عکس ها در ادامه ی مطلب

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 10 دي 1393 ساعت: 10:46 |تعداد بازدید : 89 نویسنده :

استکبارشناسی

استکبار در لغت به معنای خود بزرگ بینی، خود را بزرگ پنداشتن و بزرگی خود را به رخ دیگران کشیدن است. برتری جویی و کبرورزیدن، از دیگر مضامینی است که از این واژه به دست می آید. اما در اصطلاح، این لغت بیشتر به سلطه جویی، استعمار و استثمار معنا می شود.(1)

از آیات قرآنی این گونه به دست می آید که استکبار، به زمان های بسیار دور باز می گردد. در واقع پیشینه این مسئله را باید در آغاز زندگی اجتماعی انسان پی گرفت. حتی می توان گفت از هنگامی که بشر بوده، استکبار هم وجود داشته است. به سخن دیگر، از روزی که شیطان از اطاعت امر الهی در سجده بر آدم سر پیچید و کبر ورزید، استکبار شکل گرفت(2) و از آن زمان که سوگند خورد تا بشر را گمراه کند،(3) استکبار وارد عرصه عمل شد.

تاریخ ارسال: شنبه 29 شهريور 1393 ساعت: 10:48 |تعداد بازدید : 71 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

کلمه استکبار و مبارزه با استکبار واژه ای تازه در فرهنگ سیاسی جهان

 

 

جا دارد که جوانان عزیز ، هم کلمه ی استکبار و هم کلمه ی مبارزه را پیش خودشان در بحث های دانش جویی و دانش آموزی درست بشکافتند به اعماق عنوانی که اصطلاح جدیدی است و انقلاب وارد فرهنگ سیاسی دنیا کرد ، درست برسند . این ، خصوصیت همه حرکت های اصیل و پرمغز و ریشه دار است که در فرهنگ سیاسی عالم ، واژه های تازه ای را وارد می کنند تا بتوانند مفاهیم مورد نظر خود را درست ادا کنند . کلمه استکبار و مبارزه با استکبار از این قبیل است .


تاریخ ارسال: دوشنبه 17 شهريور 1393 ساعت: 22:59 |تعداد بازدید : 62 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

استکبار یعنی : دیکتاتوری در سطح بین الملل

استکبار ، یعنی حال فرعونیت ، یعنی دیکتاتوری در سطح بین المللی ، ملت ها با دیکتاتوری در کشورهای خودشان مبارزه می کنند ; چه در این مبارزه فائق شوند ، چه نشوند ; اما سر حرف خود را که بالا می کنند ، می بینند یک دیکتاتور بین المللی آنجا ایستاده است و در همه ی کارها دخالت می کند ; در سرنوشت ملت ها دخالت می کند ، آن هم بر اساس مصالح خودش ! ... این دیکتاتور بین المللی ، جز به منافع ملت امریکا ، و آن هم نه همه ی ملت امریکا ، بلکه پشتیبانان رژیم حاکم - یعنی ، کارتل ها ، تراست ها ، سرمایه داران بزرگ و سازمان های موثر در دولت - به چیز دیگری نمی اندیشد .

 

تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 23:53 |تعداد بازدید : 68 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

 

 

 

 

امریکا مظهر کامل استکبار

 

 

 

مبارزه ی با امریکا به خاطر این است که امروز مظهر استکبار در دنیا ، رژیم امریکاست ، والّا اگر امریکا به عنوان یک دولت ، روش ها و هدف های استکباری نداشت ، برای ما مثل بقیه دولت ها بود ; لیکن امروز دولت رژیم امریکا در این دوره از زمان ، مظهر کامل استکبار است .

تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 23:47 |تعداد بازدید : 61 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

تشابه رفتاری استکبار در طول تاریخ به روایت قران

 

شما خیال میکنید قدرتهایی مه آن روز {دوران نبی اکرم } بر دنیا مسلط بودند ، کمتر از قدرت اسکتباری امریکای امروز احساس قدرت می کردند ، آنها هم همین طور احساس قدرت میکردند . ببینید با پیامبر چگونه حرف میزدند، ببینید برخورد تمدنها با کسانی که برخلاف هوا و هوس های آنها حرف میزدند ، چقدر تحقیر آمیز بود . به این ماجرای سه پیامبری که به شهر (( انطاکیه )) مبعوث شدند ، توجه کنید; << واضرب لهم مثلا اصحاب اذ جائها المرسلوین >> ، تا صبحت بلاغ مبین در میان می آید ، طرف مقابل جبهه اش خشن تر میشود . اینجا دیگر صحبت تحقیر نیست ; ... نخیر صف بندی است . او می گوید اگر شما از رسالت و از این حرف دست بر ندارید ، تهدید میشود ; << لیمسّنّکم منّا عذاب الین >> ! آن وقت اینجاست که پیامبر در مقابله با این روش ، باز به یک ضربه متقابل مضاعف دست میزنند << قالوا طائرکم معکم أئن ذکّر تم بل انتم قوم مسرفون >> یعنی : گفتند اگر درست بیندیشید فال بد شما با خود شماست ، بلکه شما گروهی اسراف کارید >> . ... این حادثه همیشه بوده ، امروز هست . آن روز هم دنیا و دنیا داران در مقابل حرکت پیامبر ، با چهره ی خشن و سرد و باکمال خشونت رفتار می کردند ; مخصوص امروز نیست ; اما در همه ی موارد هم آن جبهه یی که در نهایت عقب نشینی کرده ، همان جبهه ی متکبر و مستکبر بوده است . این جاست که تاریخ روز به روز تکامل پیدا کرده است . تفسیر الهی تاریخ ، این است ، تکامل تاریخ ، یعنی این .

تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 11:35 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

 

 

 

 حاکم نشدن دین خدا ، علت مستکبر شدن برخی و مستضعف شدن برخی دیگر

 

 

 

امروز بشریت از همان چیزهایی رنج میبرد که پانصد سال پیش ، هزار سال پیش ، پنج هزار سال پیش و پیشتر و پیشتر ، از آنها رنج میبرد . آن روز هم بشر از ظلم و محنت غلبه ی انسان های دد صفت رنج می برد ; امروز هم انسان ها از ظلم و برادر کشی و غلبه ی قدرت ها و قلدری های جهانی رنج میبرند و اسیر همان دام ها و بدبختی هایی هستند که آن روز بودند . ...اگر هزارسال دیگر هم دنیا همین طور پیش رود و پیشرفت هایی در آن بوجود بیاید ، مادامی که دین خدا حاکم نشده باشد ، باز عده ای مسکتبر و عده ای مستضعف اند . امروز ناکامی های بشر ، به خاطر اعراض از معنویت و دین و تعالیم عالیه اسلامی ، همچنان باقی است و از بین نرفته است .

تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 0:45 |تعداد بازدید : 68 نویسنده :

استکبار شناسی

استکبار شناسی

 

 مفهوم استکبار در قرآن

 

اصلا مفهوم استکبار در قرآن همین است که عنصری یا شخصی یا جمعی یا جناحی ، خود را بالاتر از حق به حساب آورند و زیر بار حق نرود و خود و قدرتش را ملاک حق قرار بدهد! اولین مسکتبر در تاریخی قرآن برای ما ترسیم می کند ريال ابلیس است:<< ابی واستکبر >> . او ، اولین مستکبر است . ممکن نیست فرض کنیم که یک مسلمان یا مومن موحد ، حتی یک روز یا یک لحظه ، از دشمنی با ابلیس و شیطان منصرف بشود . اصلا خط اسلام ، یعنی خط ضد ابلیس و شیطان .

 

تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 0:25 |تعداد بازدید : 83 نویسنده :

هتک حرمت به امیرالمومنین(ع)

هتک حرمت به امیرالمومنین(ع)

به گزارش «شیعه نیوز»، شرکت پپسی بر روی بطری های نوشابه خانواده خود نام مبارک امیرالمومنین (علیه السلام) را در قالب سکه های طلا چاپ کرده است . از آنجایی که بطری های نوشابه پس از مصرف در میان زباله ها قرار می گیرند باعث بی احترامی به نام متبرک امیرالمومنین علیه السلام است. خبرنگار شیعه نیوز در تماس تلفنی با این شرکت در مشهد از خواستار توضیح شد که افراد مسول حاضر به گفتگو نشدند .

تاریخ ارسال: شنبه 04 مرداد 1393 ساعت: 20:58 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

ک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد!

ک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد!

یک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد

یک نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی ساکن شهرالخلیل در کرانه باختری رود اردن توانست صفحات فیسبوک بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و شیمون پرز رئیس سابق این رژیم را هک کند.

به گزارش  العالم، عمار الشریف نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی است که علاقه زیادی به علم رایانه و برنامه نویسی دارد و تاکنون دوباره توانسته است دو حفره امنیتی در شبکه اجتماعی فیسبوک در شبکه اینترنت بیابد.
وی در اولین مورد توانست حفره و نقصی امنیتی را در شبکه فیسبوک بیابد و با این شبکه درباره این نقص مکاتبه کند.
مدیریت شبکه فیسبوک پاداشی به ارزش ۲۰ هزار دلار به وی پیشنهاد داد کرد تا این حفره و نقص امنیتی را به اطلاع آنها برساند و آنها درصدد ترمیم آن برآیند اما الشریف به جواب رد داد و گفت: “افکارم برای فروش نیست و من این راز را برای کمک به مردم پیش خود نگه خواهم داشت”.
مدیریت شبکه اجتماعی فیسبوک برای اطمینان از گفته الشریف از وی درخواست ویدیوئی برای اثبات وجود نقص امنیتی کرد که الشریف ویدیو را فرستاد و سرانجام با پیشنهاد فاش کردن نقص امنیتی مخالفت کرد.
الشریف همچنین توانست وارد صفحه شخصی گیلعاد شالیط نظامی صهیونیست شود که قبلاً اسیر مبارزان فلسطینی در باریکه غزه بود.
به نوشته روزنامه القدس العربی، الشریف گفت که مدیریت فیسبوک برای یافتن نقص امنیتی تلاش می کند ولی یافت آن آسان نیست و زمان بَر است.
این نوجوان فلسطینی اعلام کرد که در چند روز گذشته نیز حفره و نقص امنیتی دیگری را در شبکه فیسبوک یافته است.
هر چند مدیریت فیسبوک صفحه شخصی عمار الشریف را بسته است اما عمار اخیرا بار دیگر صفحه خود را در این شبکه باز کرد و در آن نوشت: ” من بازگشتم با همان نام قبلی . مشتاق دیدار همه شما بودم”.
تاریخ ارسال: جمعه 03 مرداد 1393 ساعت: 19:1 |تعداد بازدید : 90 نویسنده :

چی مد شده؟

چی مد شده؟

 

در حال نابود شدنیم...!!!!


شلوارهای پاره را حتماً دیده اید...شلوارهایی که در بعضی از قسمت ها تراشیده شده و پاره شده،همین شلوار لی هایی که در اکثر مغازه ها می فروشند.
جند سالی است در کشور باب شده که جوانان لباس هایی می پوشند که شخصیتشان را خیلی پایین می آورد.

مد
من هرموقع زانوی شلوارم پاره می شد به مادرم می دادم و مادرم هم شلوارم را می دوخت،اما الان وقتی می خواهی شلوار تهییه کنی در همان موقع خرید از اول پاره است که البته به اصطلاح می گویند مُد است،
وقتی من میرم بازار خرید کنم لباس خوب به زور گیر میارم،حتی همین بلوز هایی که روی آنها پر از آرم های خارجی و اسطوره هایی مثل اسپایدرمن که در کشورمان بچه ها خیلی می پوشند،معلومه کشوری مثل امریکا تاریخ چندانی ندارد که اصلاً اسطوره داشته باشد به همین دلیل اسطوره های تخیلی می سازد و به خورد ما می دهد،که با این کار هم پول در می آورد و هم ذهن بچه ها را از ریشه خراب می کند،یعنی روی مغز نسل جوان کار می کند تا در آینده کارش راحت تر شود...
اما کشوری مثل ایران که سرشار از اسطوره است(ازکوروش کبیر گرفته تا امام و شهدا)هیچ استفاده ای از اسطوره هایش نمی کند..حیف...حیف....
همین سینما و تلوزیون ما که پر شده از فیلم های عشقی ،یعنی ما از داخل کشور هم ضرر می کنیم،مثلاً همین سریال قهوه تلخ که خیلی طرفدار دارد پر از نماد شیطان پرستی است..
ما هم از فیلم های خارجی و هم از فیلم های ایرانی در حال نابود شدنیم ....یه کاری بکنید...
حواسمون رو به اطرافمون جمع کنیم.....
ولی یادمون نره که آخرین مد کفن است....
تاریخ ارسال: جمعه 03 مرداد 1393 ساعت: 14:59 |تعداد بازدید : 61 نویسنده :

عکس با متن هایی زیبا

تاریخ ارسال: جمعه 20 تير 1393 ساعت: 16:11 |تعداد بازدید : 57 نویسنده :

شعری زیبا برای جوونای امروزی

تاریخ ارسال: چهارشنبه 18 تير 1393 ساعت: 14:38 |تعداد بازدید : 67 نویسنده :

پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود

پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود
پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود:
گر پایتان، فقط پایتان به حرم سید الشهدا(ع) برسد با کسب اجازه از مقام عظمای ولایت، فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ،کربلای جدیدی را رقم خواهیم زد که تاریخ به خود ندیده باشد و نمازظهر را با سربازان امام خامنه ای به جماعت در بین الحرمین میخوانیم.
تاریخ ارسال: چهارشنبه 18 تير 1393 ساعت: 14:32 |تعداد بازدید : 81 نویسنده :

جواب قاطع الهام چرخنده به مسیح علی نژاد!

جواب قاطع الهام چرخنده به مسیح علی نژاد!

 

 

به گزارش گروه فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»، الهام چرخنده در نامه ای خطاب به مسیح علی‌نژاد درباره راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی نوشت:

زن...
تو نامت مسیح نیست. نامت معصومه است و فامیل تو بیان گر تمام نوشته من.
تو معصومه علی‌نژاد هستی... چه زیباست که بی اجازه از سوی بانوان عفیف ایرانی ملعبه ای نباشی جغجغه گونه بر دست تریبون های مخفی و زیر زمینیِ بی دین و ریشه دور از وطن و آیینمان.

 

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 16 تير 1393 ساعت: 15:30 |تعداد بازدید : 80 نویسنده :

پرچم فرانسه و فراماسونری!

پرچم فرانسه و فراماسونری!

 

 

 

این پرچم کشور فرانسه در جام جهانی 2014 و همچنین بازی کامپیوتری فیفا می باشد.

در زیر این پرچم شما سه حرف F F F را مشاهده می کنید.

همانطور که میدانید یکی از اعداد فراماسون ها و شیطان پرستان 666(عدد وحش)که در باب 13 مکاشفات یوحنا آمده است می باشد.

حرف F  حرف ششم زبان اینگلیسی میباشد و از این رو شیطان پرستان این سه حرف را یعنی F F F را به عنوان نماد خود و چهره ی دیگر عدد 666 به کار می برند.

و چرا این سه حرف در زیر این پرچم فرانسه درج شده است جای تامل دارد ولی زیاد هم نیاز به فکر ندارد.

فرانسه از قدیم جزء لژ های بزرگ فراماسونری در جهان بوده است.

 

تاریخ ارسال: جمعه 13 تير 1393 ساعت: 15:16 |تعداد بازدید : 149 نویسنده :

احمقانه ترین حرف داعش!

احمقانه ترین حرف داعش!

 

یكی از این داعشی ها عكس حرم امیرالمومنین (ع) رو به صورت در حال منفجر شدن درست كرده
هه به همین خیال باشید
تاریخ ارسال: سه شنبه 10 تير 1393 ساعت: 0:47 |تعداد بازدید : 117 نویسنده :

افطار خونین!

افطار خونین!

 

21 ساله قایقران بود
یه هفته بود که تو آب بود و به خشکی نرفته بود ،
تو گرمای بالای 50 درجه ی هورالعزیم روزه میگرفت
میگفت روضه مون رو با یه تکه نون و خشک که میزدیم تو آب تا نرم تر بشه ، باز میکردیم
هضم حرفاش واسم خیلی سخت بود

آخرشم با لبخند بهم گفت :
خدا توفیق داد تو همون هورالعزیم با زبون روزه مجروح شدم ، و روزه ی اون روزم رو با خون باز کردم ...
افطار خونین
تاریخ ارسال: دوشنبه 09 تير 1393 ساعت: 18:1 |تعداد بازدید : 55 نویسنده :

امام علی و دانشمند یهودی

امام علی و دانشمند یهودی

  به گزارش سرویس دینی جام نیوز، «دانستنی هایی از ریاضیات و نجوم ائمه» نوشته حسن نجفلو پژوهشی است درباره پایه‏ ریزی دو علم ستاره‏ شناسی و ریاضیات که توسط ائمه صورت گرفته است. در این کتاب نقش ائمه به ویژه امیرالمومنین(ع) در پایه ‏ریزی علومی مانند: حساب، هندسه، ریاضیات، ستاره‏ شناسی، زمین‏ شناسی و جوشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده به نمونه‏ هایی از گفته های علمی پیامبر اکرم(ص)، امیرالمومنین(ع) و امام صادق(ع) درباره علوم ریاضی و نجوم در این کتاب اشاره کرده است. یکی از روایت های اشاره شده در این کتاب درباره سوال یک ریاضیدان یهودی از امام علی(ع) را در ادامه می خوانید.
«یکی از ریاضی دانان یهودی که از علم و دانش امام علی(ع) شنیده بود با خود گفت چگونه ممکن است که شخصی در همه زمینه ها استاد باشد. تصمیم گرفت تا سوالی طرح کند تا ایشان را از جواب دادن عاجز کند. بعد از مدتی سوالی حاضر کرد و نزد مولا آمد و گفت: سوالی دارم که باید بدون تأمل جواب آن را بگویی و در جواب گفتن به تو مهلت نمی دهم!
مولا فرمودند بپرس که من بی درنگ جواب خواهم داد.
پرسید: به من خبر بده از کوچک ترین عددی که بر هر عددی از یک تا ده تقسیم شود و جواب کسر نیاورد. (یعنی به هر عددی از یک تا ده بخش پذیر باشد)

حضرت بی درنگ فرمود: ایام هفته را در ایام سال (قمری) ضرب کن تا عددی را که می خواهی بدست آوری!
ریاضی دان یهودی وقتی این عملیات را انجام داد و جواب امام را صحیح دید، به حقانیت علمی ایشان ایمان آورد و مسلمان شد.»
محاسبه عددی که امام علی(ع) در پاسخ بیان کردند به شرح زیر است:

۳۶۰ × ۷ = ۲۵۲۰
۲۵۲۰ ÷ ۲ = ۱۲۶۰
۲۵۲۰ ÷ ۳ = ۸۴۰
۲۵۲۰ ÷ ۴ = ۶۳۰
۲۵۲۰ ÷ ۵ = ۵۰۴
۲۵۲۰ ÷ ۶ = ۴۲۰
۲۵۲۰ ÷ ۷ = ۳۶۰
۲۵۲۰ ÷ ۸ = ۳۱۵
۲۵۲۰ ÷ ۹ = ۲۸۰
۲۵۲۰ ÷ ۱۰ = ۲۵۲
منبع: جام نیوز

تاریخ ارسال: یکشنبه 08 تير 1393 ساعت: 21:45 |تعداد بازدید : 190 نویسنده :

الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست!

الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست!

 

___الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست _____جرج گالوی نماینده سابق پارلمان انگلیس گفت : آل سعود سه تریلیون دلار در بانکهای صهیونیستی-آمریکایی سرمایه دارد.اگر آل سعود فقط تهدید به خروج سرمایه های خود از این بانکها کنند این برای آزادی فلسطین کافی است.کمترین تاثیر این تهدید فروپاشی بازارهای بورس آمریکایی-صهیونیستی است، اما آل سعود این کار را انجام نمی دهند و انتظار هم نداریم که چنین کاری انجام دهند، زیرا الکل در خون آنها بیشتر از پلاسماست.
تاریخ ارسال: یکشنبه 08 تير 1393 ساعت: 0:19 |تعداد بازدید : 83 نویسنده :

به این میگن الگو!

به این میگن الگو!
شب عملیات پلاکشو کند و انداخت سمت سیم خاردارها!

بهش گفتن این چه کاریه! اگه شهید شدی خونوادت چه گناهی کردن

که یه عمر چشم انتظار بچشون باشن!

گفت یه لحظه توی ذهنم اومد که اگه شهید بشم

جنازمو میبرن توی محل و عجب تشییع جنازه ی باشکوهی توی محل واسم راه میفته!

از خدا خجالت کشیدم!


اینا به چه چیزایی فکر می کردند

من و تو به چی فکر می کنیم!!؟؟
تاریخ ارسال: شنبه 07 تير 1393 ساعت: 13:53 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

عکس طنز های سیاسی فرهنگی

تاریخ ارسال: جمعه 06 تير 1393 ساعت: 0:16 |تعداد بازدید : 116 نویسنده :

سردار قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی

 

نامه تکان دهنده سردار قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا

ماجرای تکان دهنده نامه حاج قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا(این اتفاق بعد از نامه اول و تهدید آمیز اوباما به امام خامنه ای(حفظه الله) اتفاق افتاده است.

سازمان ادارای پنتاگون از ۷ لایه حفاظتی تشکیل شده است که از این میان ۴ لایه به طور خاص مربوط به کنترل ارتباطات با شخص وزیر دفاع یا رییس پنتاگون میباشد. کمی بعد از نامه اوباما نامه ای از تمام این لایه های امنیتی ، اطلاعاتی و حفاطتی عبور کرده و مستقیم ، روی میز کار وزیر دفاع یعنی لئون پانتا قرار میگیرد.

ظاهر ساده نامه که هیچ آرمی از سازمان های مرتبط با پنتاگون در آن به چشم نمیخورد توجه وزیر را جلب کرده و وی آن را از روی میز برمیدارد … با باز کردن نامه و خواندن آن عرق سردی بر چهره پانتا مینشیند !

یک نامه با سربرگ رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران … نامه حاوی عبارتی بود که قطعا برای رییس پنتاگون با آن عظمت حفاظتی باورکردنی نبود !
" اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد "
امضا : قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران

برگرفته شده از.:رهپویان علی:.
 
 
 
 
 
 
 
 
rahpoyaneali.blog.ir

امروز اینقدر از تو عصبانی هستند که رسما می خواهند تو را از ما بگیرند.اما سردار محبوب ما بدان که اگر بخواهند یک قاسم سلیمانی را ترور کنند،اول باید هزاران قاسم سلیمانی دیگر را از بین ببرند.حاج قاسم به روح امام قسم که حتی اگر بمیریم،دلشادیم که در راه اسلام عزیزمان،انقلاب پربرکت مان و در راه کسی جان دادیم که جز خدمت به این دو فکری در سر نداشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
همه جا هست ولی هیچ جا نیست.
دستش هست اما خودش نیست.
اصلا به نظر نمی‌رسد مرد جنگی باشد. آن هم مردجنگی سپاه قدس.
سردار را همه می‌‍شناسند.
کابوس آمریکاست. به «شبح» معروف شده.
شبح برای آمریکا و اسراییل خیلی آزار دهنده است. 22سال از دست «شبح» زجر کشیدند، اکر کردند شهید شده است.
بی‌خود نبود سیدحسن بعد از شهادت عمادمغنیه گفت:
عمادمغنیه با شهادتش هزاران هزار عماد و سرباز جنگی برای شهادت ساخت.

 

حاج قاسم یعنی مالک اشتر سپاه علی
حاج قاسم یعنی سیدحسن نصرالله ایران
حاج قاسم یعنی عماد مغنیه.

ظاهرش مانند باطنش آرام است و متین. می‌گویند کلامش باطمانینه و در کمال آرامش است. این همه آرامش را جز در یاوران حزب‌الله و سربازان امام زمان(عج) دیده‌ای؟

با تمام آرامشی که دارد، کابوس آمریکا شده است.
حاج قاسم را می‌گویم.
تمام دنیا اسمش را می‌شناسند. خارج از ایران بیشتر از داخل معروف است حاج قاسم.

شیمون پرز ملعون با آن همه ادعا، وقتی به حاج قاسم میرسد مات و مبهوت می‌ماند.
خودش گفته: خاورمیانه روی انگشت اشاره ژنرال قاسم سلیمانی می‌چرخد.

حاج قاسم دیروز علی‌اکبر امام خمینی بود و امروز سردار سپاه سیدعلی.
 دیروز در خاک جنوب می‎جنگید و امروز شرق و غرب همه در حیرت زیرکی او هستند.

 


برگرفته شده از.:رهپویان علی:. rahpoyaneali.blog.ir
 
تاریخ ارسال: سه شنبه 03 تير 1393 ساعت: 21:53 |تعداد بازدید : 172 نویسنده :

توافق پسته ای!

توافق پسته ای!
خبری آمد و پیچید به هم اذهان را

 

خبری آمد و پیچید به هم اذهان را
قصه در بهت فرو برده کمی ایران را

چقدر ضد و نقیض است خبر ها اینجا!
کاش با ما تو بگویی همه جریان را!

بر سر چیست توافق؟ تو بگو تا من هم؛
خوب فهمم بشود خنده این شیطان را

از بد حادثه دیدیم همه، آن لحظه؛
از پس خنده او تیزی هر دندان را

همه غصه ام این است که خوابت ببرد
آه یک دم مگذاری تو به هم مژگان را

ما در این ر اه شهیدان فراوان دادیم
گوش کن حرف دل مادر این شیران را:

یوسفم را به تو دادم که برش گردانی!
پیرهن پاره میاری نگه کنعان را

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 خرداد 1393 ساعت: 10:12 |تعداد بازدید : 59 نویسنده :

شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی

علی جان، فدای تو، آخر چه کسی تو را کشت؟!خانم هایی که طعمه شدند؟
آدم رباهایی که تیغ بر رگ غیرت تو کشیدند؟ 
بی خیالی آدم هایی که از کنار پیکر غرق خونت گذشتند؟
بیمارستان هایی که در بحرانی ترین شرایط رهایت کردند؟ 
بیمارستانی که در آن شرایط به تو گفت یا پولم را بده یا برو بمیر؟ 
مسئولین قضائی...
ولی باز هم این تو بودی با آن حالت که از ما دفاع کردی!
زمانی که ضاربین آزاد شده تو!!! 
شاهدان مظلومیتت را تهدید کردند و تو بی پناهی شان را دیدی و رضایت دادی!
ولی علی جان، تو باید حتما می رفتی!
در این خاکدان حقیر جای چون تویی نبود!
فقط ای کاش به من می گفتی قاتل تو چه کسی است؟!
مسئولین فرهنگی؟!
...
بی وجدانی ها؟!
ارعاب و تهدید؟!
بنیاد جانبازان که حتی حاضر نشد جانبازی ات را تأیید کند!!
یا من و ما که از کنارت راحت گذشتیم تا امروز زیر تابوتت را بگیریم؟
علی جان دیدی چه بد خدایمان محروم مان کرد! 
دیدی به جرم بی لیاقتی چگونه از تو محروم شدیم؟!
امان از غم غریبی ات برادر! چه به حق نامت را علی گذاشتند!
تیغ نا اهل نتوانست تو را ساکت کند و ما را از نقس قدسی تو محروم!
اما غم تلخ غریبی دو سال تو را ساکت کرد! 
تا قلب آسمان از شدت اندوهت به درد آمد و تو را عاشقانه پذیرفت!

شهادت گوارایت باد! 

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 خرداد 1393 ساعت: 10:11 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

ما در روایات مى خوانیم شخصى در مورد جمله ((یوم الوقت المعلوم )) که در آیه مذکور آمده از امام صادق علیه السلام سؤ ال کرد، امام علیه السلام فرمود:
وقتى که قائم ما (عج ) ظهور کند و به مسجد کوفه بیاید، در این مسجد، شیطان به حضور آن حضرت مى آید و زانو به زمین مى زند و مى گوید:
(( یا ویله من هذا الیوم ؛))
((اى والى از این روز.))
آنگاه امام قائم (عج ) موى پیشانى شیطان را مى گیرد و گردنش را مى زند و او را به هلاکت مى رساند، این روز وقت معلوم ، (در آیه مذکور) است . (2)
بنابراین شیطان کشته مى شود، ولى در اینجا این سؤ ال پیش مى آید، پس ‍دیگر مردم ، آزادى در اراده ندارند و همچون فرشتگان مجبور به اطاعت خدا خواهند شد؟

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 26 ارديبهشت 1393 ساعت: 22:33 |تعداد بازدید : 75 نویسنده :

ذکر را با تسبیح تربت بگوییم.

ذکر را با تسبیح تربت بگوییم.

زمین مقدس کربلا  بخاطر اینکه مدفن بهترین بندگان خدا شده است، دارای ویژگی‌هایی ممتاز است، سجده بر این تربت دارای کمال سجده می‌شود، همراه داشتن آن حرز است، در شفای از بیماری‌هاست و در تسبیح آن برکت و تضاعف در ذکر وجود دارد. در این نوشته‌ بیشتر به آثار تسبیح از این تربت می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 01 ارديبهشت 1393 ساعت: 19:23 |تعداد بازدید : 68 نویسنده :

فروش لباس زیر زنان توسط مردان

فروش لباس زیر زنان توسط مردان

 

اگر بادقت به فروشگاه هایی که لباس های زیر زنانه را می فروشند نگاه کنید متوجه خواهید شد که بیشتر فروشندگان آنها مردان هستند و این نوع کاسبی و شغل در کشور اسلامی مثل ایران زیبنده نیست. با این فرض حکم فروش لباس زیر زنانه توسط مرد و خرید زنان از مرد که ممکن مستلزم گناه شود از نگاه مراجع تقلید چیست؟

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 01 ارديبهشت 1393 ساعت: 19:21 |تعداد بازدید : 84 نویسنده :

حمله ی تکفیری ها به موبایل و تبلت!

حمله ی تکفیری ها به موبایل و تبلت!
بر اساس اطلاعات به دست آمده در استان‌های شرقی کشور بیش از 31 گروه عقیدتی تکفیری در برنامه موبایل محور واتس آپ تشکیل شده است. جالب اینکه نرم‌افزار مذکور چند روز پیش توسط فیسبوک خریداری شد.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 11 فروردين 1393 ساعت: 13:51 |تعداد بازدید : 68 نویسنده :

شیطان‌گرایان؛ از تحریف دعا تا تبلیغ متال

شیطان‌گرایان؛ از تحریف دعا تا تبلیغ متال

شیطان‌گرایان با ادعای ناتوانی خدا در اجابت خواسته‌ها، به تبلیغ ایده شیطان‌گرایی می‌پردازند. آن‌ها می‌گویند: خدا نه فقط مشکلات شما را برطرف نمی‌کند، بلکه هر روز مشکلات جدیدی بر سر راهتان قرار می‌دهد، پس آنتی‌تز خداوند یعنی شیطان می‌تواند پناهگاه شما واقع شود.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 11 فروردين 1393 ساعت: 13:46 |تعداد بازدید : 109 نویسنده :

ابتکار مسلمانان برای آشنایی دانشجویان آمریکایی با حجاب

ابتکار مسلمانان برای آشنایی دانشجویان آمریکایی با حجاب
این اقدام مسلمانان در این دانشگاه با واکنش خوبی از سوی دانشجویان غیر مسلمان رو به رو شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، بر اساس آمار غیر رسمی چیزی در حدود 6 تا 8 میلیون نفر مسلمان در آمریکا زندگی می کنند و در سالهای اخیر به دلیل تبلیغات بسیار شدید ضد اسلامی در این کشور، با مشکلات زیادی رو به رو بودند. اما مسلمانان نیز منفعل نشده اند و تبلیغات منفی در مورد حجاب اسلامی در آمریکا باعث شد تا اتحادیه دانشجویان مسلمان آمریکا در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا دست به اقدام جالبی برای ترویج حجاب بزنند.
این دانشجویان به منظور آشنا کردن همکلاسی ها و پرسنل دانشگاه خود با مفهوم حجاب، تعدادی روسری را در بین مسئولین دانشگاه و همکلاسی های خود توزیع کردند. "امینه حسن" از مسئولین دانشجویان مسلمان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این باره می گوید: قصد ما از این حرکت مبارزه با تبلیغات منفی است که در مورد مسلمانان در رسانه ها صورت می گیرد. ما هم مردمی مثل سایرین هستیم.
وی در ادامه می گوید: بسیاری تصور می کنند که ما تروریست هستیم. در فرودگاه بارها من را به خاطر داشتن حجاب متوقف کرده و وسایلم را گشته اند.
این اقدام مسلمانان در این دانشگاه با واکنش خوبی از سوی دانشجویان غیر مسلمان رو به رو شده است. "آنا مارتینز" دانشجوی رشته بهداشت این دانشگاه می گوید: من در حدود یک ساعت از زمان خروج از دانشگاه تا رسیدن به خانه رو سری به سر داشتم. باید بگویم که در ابتدا این گونه حضور در میان مردم برایم عجیب بود اما به زودی به آن عادت کردم.
یکی دیگر از دانشجویان غیر مسلمان که در این تجربه شرکت کرده است " تاتیانا آویلا " نام دارد که می گوید: من بسیار خوشحال هستم که توانستم این حس را تجربه کنم. این فرصت خوبی بود تا بتوانم با فرهنگ و دینی که به صورت همیشگی در جامعه آمریکا به عنوان یک تهدید معرفی می شود آشنا شوم.
تاریخ ارسال: یکشنبه 10 فروردين 1393 ساعت: 12:30 |تعداد بازدید : 71 نویسنده :

چکمه های بلند یا هرزگی؟؟!!

چکمه های بلند یا هرزگی؟؟!!

 

 

 

 

  بوت یا همان چکمه های بلند چندسالیست به وفور در ویترین مغازه ها دیده شده و با استقبال خوب مردم مواجه گشته است.

توجه شما را به چند دیالوگی بین خانومی خارجی که به ایران سفر کرده بود با خانومی ایرانی جلب می کنم...


گفتگوی یک زن خارجی سفر کرده به ایران با یک زن ایرانی!

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: یکشنبه 10 فروردين 1393 ساعت: 12:13 |تعداد بازدید : 252 نویسنده :

سخرانی رهبر درنوروز93 در مشهد مقدس

سخرانی رهبر درنوروز93 در مشهد مقدس

ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها )  تبریک سال نو به همگان .طبق سنوات گذشته همه ساله روز اول سال رهبر عظیم الشان انقلاب با ملت ایران در اجتماع پرشکوه زائران علی ابن موسی الرضا  (علیه السلام)سخنرانی ایراد فرمودند:

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 06 فروردين 1393 ساعت: 20:8 |تعداد بازدید : 117 نویسنده :

عقاید مردم آمریکا

عقاید مردم آمریکا

نژاد پرستی نوع خاصی از تعصب است که بر مبنای استدلالات نادرست و عمومیت دادن برخی خصوصیات به گروهی از انسانها، به گونه ای غیر قابل انعطاف، شکل می گیرد. تعصب از کلمه ی لاتین « پرجودیسم » که به معنای پیش داوری کردن پیش از روشن شدن حقایق است، ریشه می گیرد. هرگاه فردی اجازه دهد عقاید متعصبانه اش مانع از رشد و حرکت دیگری شود تبعیض نژادی رخ داده است. و آنان که همه ی افراد یک نژاد را از برخی مشاغل خاص، مسکن، حقوق سیاسی، فرصتهای تحصیلی یا تعاملات اجتماعی محروم می کنند عاملان تبعیض نژادی هستند.
در قرون گذشته درگیری میان سه نژاد اصلی قفقازی، آسیایی و سیاه پوست همواره وجود داشته که گاه شامل محرومیت های اجتماعی ناشی از خودستایی بوده و زمانی منجر به نسل کشی های تحت حمایت حکومتها شده است. نژاد پرستی احساس ترس یا نفرتی است نا بجا از یک انسان تنها به دلیل نژاد وی. حتی زمانی که رنگ پوست مطرح نباشد عوامل دیگری چون زبان، مذهب، ملیت، تحصیلات، جنسیت یا سن وسال منجر به بروز تعصبات می گردد.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت: 14:53 |تعداد بازدید : 55 نویسنده :

حامد زمانی و رهبر

حامد زمانی و رهبر

به گزارش مشرق به نقل ازضد زایون ، حامد زمانی عصر امروز در مراسم تقدیر از وی که با حضور سردار محمدعلی آسودی، معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه در حسینیه نمایندگی ولی فقیه در ستاد کل سپاه و با حضور پاسداران برگزار شد، با اشاره به جمع صمیمی موجود و با بیان اینکه پاسداران شاغل در معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه خود دستی بر آتش دارند، افزود: چندی پیش خدمت مقام معظم رهبری حضور یافتم؛ ایشان به بنده لطف داشتند و بنده را مورد تفقد قرار دادند.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: شنبه 26 بهمن 1392 ساعت: 22:51 |تعداد بازدید : 156 نویسنده :