close
تبلیغات در اینترنت
صهیونسم

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد توسط
توسل 0 334 dehmojtaba
ثقلین 0 104 dehmojtaba
کابالا 0 247 admin
وهابیت 0 158 admin

داعش عامل افزایش امنیت اسرائیل است

داعش عامل افزایش امنیت اسرائیل است

اعتراف مقام پیشین اسرائیلی: داعش عامل افزایش امنیت اسرائیل است shia muslim

 به گفته هیلوی، درگیری نیروهای یادشده با تروریست های گروه های تکفیری در بحران سوریه سبب شده است که این نیروها با متمرکز کردن قدرت خود بر این درگیری ها و تحمل خسارت های جانی و مالی، تضعیف شوند که تا حد زیادی موجب افزایش بیشتر احساس امنیت این رژیم می شود. 

هیلوی با مطرح کردن این ادعا که نیروهای مقاومت به علت درگیری با عناصر داعش در خاک سوریه، مدتی است که دست به عملیاتی علیه نیروهای نظامی این رژیم در جنوب لبنان نزده اند، این امر را مدیون داعش دانست و افزود: گروه تروریستی داعش با سرگرم کردن نیروهای مقاومت در سوریه، خدمت بزرگی به این رژیم کرده است. 

رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان حامی گروه های تروریستی داعش و القاعده به شمار می روند که با ارایه کمک های مالی و تسلیحاتی به آنها، تروریست ها را در ارتکاب جنایت هایشان علیه مردم سوریه و عراق، یاری و تقویت می کنند

منبع:جنبش مصاف

تاریخ ارسال: دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت: 12:11 |تعداد بازدید : 142 نویسنده :

مرگ "پدر شهرک سازی" رژیم صهیونیستی

مرگ "پدر شهرک سازی" رژیم صهیونیستی shia muslim

 

 لونگر در سال 1935 در بیت المقدس در خانواده ای آلمانی متولد شد و نزد خاخام تزیوی یهودا کاک آموزش دید. چند روز پس از پایان جنگ سال 1967 لونگر افرادی را دور خود جمع کرد و آنها تصمیم گرفتند شهرک سازی در سرزمین های اشغالی فلسطین به ویژه در الخلیل و بیت لحم را آغاز کنند. این گروه در سپتامبر 1967 نخستین پیروزی سیاسی را به دست آورد و دولت حزب کارگر به آنان اجازه داد شهرکی را در کفر عتسیون بنیانگذاری کنند که نخستین شهرک یهودی نشین محسوب می شد.

خاخام لونگر در آوریل 1968 معروف شد، زمانی که هتلی را در مرکز شهر الخلیل اجاره کرد و عید فصح یهودی (پاک)‌ را در آن برگزار کرد ولی در پایان مراسم از تخلیه هتل خودداری کرد. وی سپس مجوز احداث شهرک کریات اربع نزدیک الخلیل را به دست آورد و پس از آن که حزب لیکود در سال 1977 قدرت را به دست گرفت، در الخلیل اقامت گزید. هم اکنون حدود 600 شهرک نشین یهودی در الخلیل زندگی می کنند.

لونگر گروه غوش امونیم را بنیانگذاری کرد که از سال 1974 احداث شهرک ها را در سراسر کرانه باختری آغاز کرد. وی یازده فرزند دارد که همگی در شهرک های کرانه باختری به ویژه منطقه الخلیل زندگی می کنند.

منبع: شبستان

تاریخ ارسال: یکشنبه 27 ارديبهشت 1394 ساعت: 12:39 |تعداد بازدید : 121 نویسنده :

آمادگی عربستان برای حمله نظامی به ایران

آمادگی عربستان برای حمله نظامی به ایران

 یک منبع در اتحادیه اروپا اعلام کرده است که دیپلمات های سعودی در دیدارهای محرمانه ای که با طرف های اروپایی داشته اند،‌ تصریح کرده اند که در خصوص پرونده هسته ای ایران هماهنگی کاملی با اسرائیل دارند و اگر از عربستان درخواست شود این کشور اجازه می دهد از حریم هوایی اش برای حمله به ایران استفاده شود.

براساس گزارشی که شبکه دو تلویزیون اسرائیل منتشر کرده است،‌ عربستان سعودی موافقت خود را مشروط به پیشرفت در خصوص قضیه فلسطین کرده است.

در همین رابطه مسئولان اسرائیلی تاکید کرده اند که برای اطلاع از آنچه در مذاکرات هسته ای درجریان است نیازی به ایالات متحده امریکا ندارند. چون در بین کشورهای بزرگ شرکای دیگری هم دارند. 

تاریخ ارسال: پنجشنبه 07 اسفند 1393 ساعت: 20:2 |تعداد بازدید : 66 نویسنده :

هلاکت ۱۷ صهیونیست در حمله مبارزان حزب الله

جنبشهای فلسطین،عراق و لبنان به حزب الله تبریک گفتند

 

 ائتلاف نيروهاي مقاومت فلسطين، عمليات مزارع شبعا را قهرمانانه توصيف كرد.

احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامي فلسطين نیز در واکنش به عملیات حزب الله گفت که رژيم صهيونيستي نفس هاي آخرش را مي كشد.

جنبش فلسطيني الصابرين، ضمن تبريك عمليات شجاعانه حزب الله، آن را جنگ همه جانبه با دشمن و بیانگر توانايي حزب الله در پاسخگويي مناسب به تجاوز صهيونيست ها دانست.

گردان هاي حزب الله عراق هم عمليات مزارع شبعا را قهرمانانه توصيف كرد و آن را به مقاومت لبنان تبريك گفت.

حزب نهضت و آزادي خواهي لبنان، پيروزي هاي حزب الله را به نيروهاي مقاومت تبريك گفت و ابراز اميدواري كرد كه همه احزاب و طوايف و مسوولان لبناني از مقاومت حمايت كنند.

حزب دموكراتيك لبنان هم عمليات قهرمانانه حزب الله در مزارع شبعا را تبريك گفت.

در همین حال رسانه هاي رژيم صهيونيستي اعلام كردند كه آمريكا اين حمله را حادثه خطرناكي ارزيابي كرده است كه در عين حال نمي تواند نقطه آغاز يك جنگ جديد باشد.

يك منبع نظامي در گفت و گو با راديو ارتش رژيم صهيونيستي اجرای عمليات مزارع شبعا را از طريق تونل بعيد ندانست.

یاد آور می شود که حزب الله لبنان در بیانیه ای عملیات مزارع شبعا را برعهده گرفت و اعلام کرد که این عملیات صبح چهارشنبه (8بهمن ماه) ساعت 11:35 انجام شد.

حزب الله لبنان تأکید کرد که گروه "شهدای قنیطره" وابسته به مقاومت اسلامی، نظامیان رژیم صهیونیستی را در این عملیات هدف قرار دادند.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 08 بهمن 1393 ساعت: 22:33 |تعداد بازدید : 63 نویسنده :

به غلط افتادن اسرائیلی ها!

اسرائیلی‌ها به غلط کردن افتادند

 

 «هاآرتص» در نوشتاری با موضوع حمله ارتش صهیونیستی به نیروهای حزب الله لبنان که منجر به شهادت شماری از فرماندهان مقاومت شد، نوشت: «یک منبع امنیتی (رژیم اشغالگر) اسرائیل به خبرگزاری رویترز گفته است که این رژیم در حمله به جنوب سوریه، قصد نداشته فرمانده ایرانی را هدف قرار دهد و تصور می‌کرده به گروهی از نیروهای سطح پائین حمله کرده است».

«هاآرتص» با تکرار اظهارات این مقام صهیونیستی، بطور رسمی آن را "عذرخواهی"رژیم اشغالگر اسرائیل توصیف کرد و افزود: به نظر می‌رسد این منبع ارشد امنیتی (رژیم اشغالگر) اسرائیل با هدف «جلوگیری از بروز هرگونه تنش با ایران و گروه حزب‌الله لبنان» این اظهارات را مطرح کرده است.

این روزنامه با اشاره به حاکم شدن وحشت در سراسر سرزمین های اشغالی، نتانیاهو را باعث به خطر افتادن ساکنان و موجودیت این رژیم توصیف کرد و نوشت: اکنون هیچکس نیست که از نتانیاهو نخواهد که به هرترتیبی که شده، خشم حزب الله و ایران را فروبکاهد.

در حمله روز یکشنبه بالگردهای توپدار رژیم‌ صهیونیستی به منطقه «قنیطر» واقع در جنوب سوریه، سردار سرتیپ پاسدار «محمدعلی الله دادی» به همراه شماری از اعضای حزب‌الله لبنان به شهادت رسیدند.

منبع اسرائیلی مورد استناد رویترز در پاسخ به این پرسش که آیا تل‌آویو انتظار اقدامات تلافی‌جویانه ایران یا حزب‌الله را دارد، گفت: «پاسخ آن‌ها تقریبا قطعی است. انتظار آن را داریم؛ اما می‌توان در نظر گرفت که شکل‌گیری تنش گسترده، به نفع هیچ‌ یک از طرف‌ها نیست.»

هاآرتص همچنین در حساب توئیتری خود با انتشار تصویری از سردار «قاسم سلیمانی» در ذیر این مطلب نوشت: «ما فکر می کردیم در حمله به سوریه، نظامی رده پایین را نشانه رفته ایم؛ نه یک فرمانده ایرانی را.»

منبع: هاآرتص

تاریخ ارسال: شنبه 04 بهمن 1393 ساعت: 17:28 |تعداد بازدید : 62 نویسنده :

اهانت به پیامبر(ص)

و چگونه گمان می کنند که با پاشیدن خاک بر چهره خورشید،

می توانند حیات بخشی و روشنایی اش را خاموش کنند؟!

e734e9a372c428575f629174b4676e97-425

 

توهین نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام(ص) را محکوم می کنیم.

 

به گزارش بسیج دانشجویی دانشگاه طبری و به نقل از  خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، دانشجویان انقلابی در اعتراض به توهین مجدد به ساحت پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله و سلم) و حمایت دولت فرانسه از این اقدام ، در برابر سفارت فرانسه در تهران تجمع می‌کنند.پیش از این دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور تاکید کرده بود اقدامات قانونی برای اخذ مجوز جهت برگزاری این تجمع انجام شده و در صورت صدور مجوز و موافقت مسئولین مربوطه این تجمع اعتراضی مطابق برنامه برگزار می‌شود.

 

بر اساس اخبار واصله مجوز تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به توهین مجدد به ساحت پیامبر اکرم(ص) و حمایت دولت فرانسه از این اقدام، مقابل سفارت فرانسه صادر شده است.این تجمع دوشنبه ۲۹ دی رأس ساعت ۱۵ مقابل سفارت فرانسه در تهران آغاز می‌شود.

تاریخ ارسال: دوشنبه 29 دي 1393 ساعت: 18:7 |تعداد بازدید : 73 نویسنده :