close
تبلیغات در اینترنت
اهل سنت

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد توسط
توسل 0 334 dehmojtaba
ثقلین 0 104 dehmojtaba
کابالا 0 247 admin
وهابیت 0 158 admin

اسناد هجوم به خانه وحی در کتب اهل سنت+دانلود

با سلام  بنده مقاله ای را در فضای اینترنت دریافت و تنظیم کرده ام .ابن مقاله اسناد حمله به خانه وحی در کتب اهل سنت می باشد. برای دانلود بر روی کلمه ی دانلود که در زیر آمده کلیک کنید.در صورت هر بروز مشکل به ایمیل بنده web.tohid@gmail.com پیام ارسال نمایید.

 

دانلود مقاله اسناد حمله به خانه وحی در کتب اهل سنت=> دانلود

تاریخ ارسال: شنبه 16 اسفند 1393 ساعت: 21:45 |تعداد بازدید : 86 نویسنده :

مقاله شیطان و عدم سجده بر آدم(ع)+دانلود مقاله

با سلام خدمت شما.

ابتدا از به روز نبودن وبلاگ در چند هفته ی اخیر به شدت عذر خواهی میکنم زیرا بنده در حال تحقیق بر روی وجود اسم علی(ع) در قرآن و تکمیل مقاله شیطان و سجده بر آدم(ع) بودم.

مقاله بنده کامل و جامع می باشد امام هر مقاله گرچه جامع باشد ولی باز هم دارای نقایصی هست.لطفا نقایص موجود و هرگونه سوالی که برایتان پیش امد را به ایمیل بنده به آدرس(web.tohid@gmail.com) ارسال کنید و برای دریافت تا 24 ساعت منتظر بمانید.

این مقاله درباره ی دلیل عدم سجده ی شیطان و اثبات کافر بودن او قبل از خلقت آدم(ع) می باشد.

برای دانلود ابتدا به ادامه مطلب رفته سپس عضو شوید.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 06 اسفند 1393 ساعت: 21:35 |تعداد بازدید : 71 نویسنده :

اهانت به پیامبر(ص)

و چگونه گمان می کنند که با پاشیدن خاک بر چهره خورشید،

می توانند حیات بخشی و روشنایی اش را خاموش کنند؟!

e734e9a372c428575f629174b4676e97-425

 

توهین نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام(ص) را محکوم می کنیم.

 

به گزارش بسیج دانشجویی دانشگاه طبری و به نقل از  خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، دانشجویان انقلابی در اعتراض به توهین مجدد به ساحت پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله و سلم) و حمایت دولت فرانسه از این اقدام ، در برابر سفارت فرانسه در تهران تجمع می‌کنند.پیش از این دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور تاکید کرده بود اقدامات قانونی برای اخذ مجوز جهت برگزاری این تجمع انجام شده و در صورت صدور مجوز و موافقت مسئولین مربوطه این تجمع اعتراضی مطابق برنامه برگزار می‌شود.

 

بر اساس اخبار واصله مجوز تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به توهین مجدد به ساحت پیامبر اکرم(ص) و حمایت دولت فرانسه از این اقدام، مقابل سفارت فرانسه صادر شده است.این تجمع دوشنبه ۲۹ دی رأس ساعت ۱۵ مقابل سفارت فرانسه در تهران آغاز می‌شود.

تاریخ ارسال: دوشنبه 29 دي 1393 ساعت: 18:7 |تعداد بازدید : 73 نویسنده :

اثبات تواتر و صحیح بودن حدیث غدیر از منابع اهل سنت

 اثبات تواتر و صحیح بودن حدیث غدیر از منابع اهل سنت

 

مسئله غدیر از جمله وقایع و احادیثی است که دشمنان همیشه در صدد خدشه دار کردن آن بوده اند. یکی از شبهاتی که وهابیت برای ایجاد تفرقه بین برادران شیعه و سنی، و برای زیر سوال بردن ماجرای غدیر خم و به تبع آن ولایت امیر مومنان (علیه السلام) و سفارشی که پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) درباره ایشان فرمودند، مطرح می کنند آن است که حدیث غدیر «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» حدیث صحیح و متواتر نیست و تنها شیعه آن را به عنوان یک حدیث معتبر قلمداد می کند.

یکی از کارشناسان وهابی در شبکه ای حدیث غدیر را به عنوان «خبر واحدِ متواتر» دانسته و به همین دلیل آن را رد کرده است.

این سخن نشان می دهد این کارشناس وهابی نه می داند خبر واحد چیست و نه متواتر. خبری که متواتر باشد، دیگر واحد نیست مانند اینکه بگوییم فلان شخص کچلِ مودار است!

خبر واحد: خبر ضعیفی است که تنها یک نفر راوی آن بوده باشد. 

حدیث متواتر: متواتر حدیثی است که از طرق گوناگون و راویان مختلف و زنجیره سندهای متفاوت با یک معنا و عبارت نقل شده باشد به گونه ای که احتمال ندهیم این همه راوی و سلسله سند جعلی بوده یا اینکه عده ای با یکدیگر جمع شده اند تا به دروغ مساله ای را گزارش دهند، لذا بالاترین و معتبرترین روایت، روایت متواتر است.

خبر صحیح: حدیثی است که راویان آن از گوینده تا نویسنده همگی عاقل، بالغ، مسلمان، عادل، راستگو و ... باشند و جای هیچ شک و شبهه ای در آن روایت نباشد به

چنین روایتی صحیح می گویند، حال روایتی که هم صحیح باشد هم متواتر، از بهترین نوع روایات است.

پاسخ: تواتر و صحت حدیث غدیر مسئله ای نیست که فقط از طرف شیعه باشد بلکه در منابع معتبر برادران اهل سنت نیز به تواتر نقل شده است.

•اثبات تواتر و صحیح بودن حدیث غدیر از منابع اهل سنت:

اولین دلیلی که در متواتر بودن حدیث غدیر وجود دارد، این است که در زمان صدور روایت غدیر بسیاری از مردم برای حج همراه پیامبر (صلی الله علیه و آله) از مدینه خارج شده بودند و رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) وظیفه داشتند که به دستور خداوند ابلاغ رسالت کنند و در روایت آمده است در بین مردم اعلام کردند هر یک از انصار، مهاجرین و کلا قبیله های مختلف عربی که می توانند همراه ایشان حج به جای آوردند، رهسپار مکه شوند. (منابع مختلف اهل سنت این موضوع را بیان کرده اند، از جمله طبقات ابن سعد، جلد 3، صفحه 225، فرید وجدی در دائره المعارف خود، جلد 3، صفحه 542، سیره حلبیه جلد 3 ، صفحه 283 و ...)

این منابع آمارهای مختلفی را از وجود افرادی که شاهد ماجرا بودند و سبب تواتر غدیر می شوند، ذکر می کنند. برخی شاهدانِ غدیر را 90 هزار تن، برخی 114 هزار تن، بعضی 120 هزار تن و حتی 124 هزار و بیش از این گفته اند.

اما در خصوص کسانی که حدیث غدیر را مستقیم شنیدند، باید گفت صحابه بسیاری عبارت «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» را در ماجرای غدیر شنیدند. سبط ابن جوزی که یکی از علمای حنفی مذهب است (متوفی سال 654 هجری) می گوید که: اتفق العلماء السیر أنَّ القصّه الغدیر....  دانشمندان سیره نویس اتفاق نظر دارند که ماجرای غدیر در ذی الحجه اتفاق افتاد و صحابه بسیاری که در مکه و مدینه زندگی می کردند و 120 هزار نفر بودند غدیر را دیدند "و سمعوا منهم" و همچنین شنیدند عبارت من کنت مولاه (تذکره الخواص، به نقل از الغدیر، جلد 1، ص 296)

احمد ابن حنبل در مسند خود و ترمذی در سنن خود و دیگران نیز این مطلب را نقل کرده اند.

دلیل سومی که  اثبات می کند این روایت متواتر بوده، طرق بسیاری است که این حدیث از این طرق متفاوت نقل شده است به گونه ای که صدور آن راویان مختلف و متفاوت باعث می شود کسی در صحت آن شک نکند. 

مثلا احمد ابن حنبل روایت غدیر را از چهل طریق در مسند خود نقل کرده است، ابن جریر طبری از هفتاد و دو طریق، ابن عقده از 105 طریق، حافظ ابوعلاء عطار همدانی از 250 طریق، ابوسعید سجستانی از 120 طریق، ابوبکر جعابی از 125 طریق، و حتی برخی از شعرایی مشهور اهل سنت مانند امیر محمد یمنی در قرن 12 هجری، از 150 طریق این روایت را نقل کرده اند.

بنابراین روایت غدیر آن قدر طرق مختلف در سند آن وجود دارد که در تواتر آن شکی ایجاد نمی کند.

از سوی دیگر علمای فراوان اهل سنت به صحیح بودن روایت غدیر اعتراف کرده اند. مانند ابوعیسی ترمذی در صحیح ترمذی جلد 2 صفحه 298، که می گوید: هذا حدیث حسن صحیح. قرطبی در الستیعاب جلد 2 صفحه 273 ، حاکم نیشابوری در المستدرک علی الصحیحین، جلد 3، صفحه 109، ذهبی در تلخیص المستدرک در همان جلد 3 صفحه 109، ابن کثیر در تاریخ خود جلد 5 صفحه 209 می گوید و ... .

همچنین ابن حجر عسقلانی می نویسد: اما حدیث من کنت مولاه فعلی مولاه کثیر الطرق جدا و کثیر من اسانیدها صحاح؛ حدیث من کنت مولاه... از طرق مختلف نقل شده و بسیاری از سندهای آن صحیح است (فتح الباری جلد 7، صفحه 61)

پس این روایت ضعیف نیست و نه تنها علمای شیعه بلکه علمای بسیاری از اهل تسنن نیز آن را صحیح و متواتر دانسته اند.

دلیل پنجم نیز آن است که علمای اهل سنت بر متواتر بودن غدیر تصریح کرده اند. مانند ابوحامد غزالی در سر العالمین می گوید که: اجمع الجماهیر علی متن الحدیث، (ابوحامد در تواتر این روایت ادعای اجماع می کند).

ابن جوزی در تذکره الخواص الامه صفحه 62، ذهبی در میزان العتدال جلد 1 صفحه 500 و همچنین در سیر العلام النبلاء جلد 19، صفحه 328. 

به مصادیق و نمونه های دیگری هم می توان در این زمینه اشاره کرد؟

بله؛ مثلا ابن کثیر دمشقی در کتاب البدایه و النهایه جلد 5، ص 233  وقتی حوادث سال دهم هجری را بیان می کند روایت من کنت مولاه را ذکر کرده و می نویسد: قال شیخنا الحافظ ابوعبدالله الذهبی: الحدیث متواتر اتیقن أن رسول الله قاله؛ یعنی این حدیث متواتر است و یقین دارم که پیامبر اکرم [صلی الله علیه و آله] آن را فرموده اند.

 همچنین افراد بسیاری مانند ابن جزری، جلال الدین سیوطی، علاء الدین سمنانی، زرقانی مالکی، و ... بر متواتر بودن این روایت تصریح کرده اند.

و حتی آیه ای که پیش از واقعه غدیر نازل شده است:

« يَا أَيُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنْزِلَ إِلَيْکَ مِنْ رَبِّکَ وَ إِنْ لَمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ » (مائده-67)؛

اي پيامبر! آنچه از جانب پروردگارت بر تو نازل شده است، (به مردم) ابلاغ كن؛ و اگر چنين نكني، رسالت خدا را انجام نداده اي.

لذا حدیث مبارک غدیر که از دهان مبارک پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) صادر شد، مبنی بر اینکه «من کنت مولاه فعلی مولاه» هم صحیح است و هم متواتر و این صحت و تواتر را هم علمای شیعه قائل هستند و هم علمای معتبر و برجسته اهل تسنن و این تنها وهابی ها هستند که چون خفاش از روشنایی خورشید می گریزند.

 

منبع: وعده صادق

تاریخ ارسال: سه شنبه 23 دي 1393 ساعت: 10:56 |تعداد بازدید : 160 نویسنده :

چگونگی بیعت مردم با امیرالمومنین(علیه السلام)

چگونگی بیعت مردم با امیرالمومنین(علیه السلام)

ابن تیمیه مى گوید: « و نصف الامة أو اقل أو اکثر لم یبایعوه بل کثیرٌ منهم قاتلوه... »؛
و نصف امّت و یا کمتر و یا بیشتر با او بیعت نکردند بلکه بیشتر مردم با او جنگیدند.(1)

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 08 دي 1393 ساعت: 19:44 |تعداد بازدید : 56 نویسنده :

شعری در وصف علی(ع)

لشگر عددی نبود در حرب علی (ع)
تشنه به قتال كـافران است علی (ع)
با خنده مظلوم علی (ع) خشنود است
ویران گر ظلم پیشه گان است علی (ع) 
با اشك یتـیم دیده اش بـارانی
با قوْتِ فقیر شادمان است علی (ع) 
قانع به نمك و قرص نانی باشد
با اینكه نعیم آب و نان است علی (ع) 
آن زاهد شب كه شیـر روزش خوانند
سالار همه دلاوران است علی (ع)

تاریخ ارسال: سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت: 21:53 |تعداد بازدید : 107 نویسنده :

حقانیت شیعه

حقانیت شیعه

در آیات و روایات فراوانی بر امامت و ولایت اهل بیت تأکید شده و فضایل فراونی برای آنان بیان شده و آنان را به‌عنوان مرجعیت دینی معرفی نموده‌اند و از شیعیان اهل بیت نیز مدح نموده‌اند که می توان مجموعه این‌ها را عاملی برای جدایی شیعه از عامه بیان کرد. در این مختصر برای هر یک از امور فوق به طور فهرست‌وار ادله و شواهدی اقامه شده است

فهرست مندرجات

۱ - آیات امامت
       
۱.۱ - آیه ولایت
       
۱.۲ - آیه انذار
       
۱.۳ - آیه تبلیغ
       
۱.۴ - آیه اکمال
۲ - آیات فضائل اهل بیت
       
۲.۱ - سوره دهر
       
۲.۲ - آیه شراء
       
۲.۳ - آیه مباهله
              
۲.۳.۱ - حدیث در این مورد
              
۲.۳.۲ - تأیید صحت حدیث
       
۲.۴ - آیه مودّت
۳ - آیات مرجعیت دینی اهل بیت
       
۳.۱ - آیه تطهیر
       
۳.۲ - آیه اولی الأمر
۴ - روایات امامت و ولایت
       
۴.۱ - حدیث غدیر
       
۴.۲ - حدیث دوازده خلیفه
       
۴.۳ - حدیث ولایت
       
۴.۴ - حدیث وصایت
       
۴.۵ - حدیث منزلت
       
۴.۶ - حدیث خلافت
۵ - روایات فضائل حضرت علی
       
۵.۱ - حدیث نور
       
۵.۲ - حدیث « أحبّ الخلق »
       
۵.۳ - میزان ایمان و نفاق
       
۵.۴ - برادر معنوی پیامبر
       
۵.۵ - باز بودن درب خانه ایشان به مسجد
       
۵.۶ - ردّ شمس
       
۵.۷ - ابلاغ سوره برائت
       
۵.۸ - مولود کعبه
       
۵.۹ - گرفتن لواء
       
۵.۱۰ - اولین مسلمان و مؤمن
       
۵.۱۱ - اولین نمازگزار با پیامبر
       
۵.۱۲ - اعلم صحابه
۶ - روایات در مرجعیت دینی اهل بیت
       
۶.۱ - حدیث ثقلین
       
۶.۲ - حدیث «انا مدینه العلم»
       
۶.۳ - حدیث سفینه
       
۶.۴ - حدیث امان
       
۶.۵ - حدیث « علیّ مع الحقّ »
۷ - روایات در مدح شیعه
۸ - پانویس
۹ - منبع

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: یکشنبه 20 مهر 1393 ساعت: 22:29 |تعداد بازدید : 122 نویسنده :

دلیل جالب تاکید بر نماز صبح / حتما بخوانید

دلیل جالب تاکید بر نماز صبح / حتما بخوانید

آیا دلیل تاکید بر نماز صبح را میدانید ؟ باخواب غلظت خون بالا میرود

وهرچه به صبح نزدیک میشویم خون غلیظ تر میشود
ودرست لحظات نزدیک شدن به اذان به حداعلا می رسد
کسانی که بیدار میشوند با وضو گرفتن قدری خون تنظیم میشود
وبا خواندن نماز بدن کاملا بالانس شده وبه حالت نرمال باز میگردد

بیخود نیست میگوییم خدا ازمادر هم مهربانتر است ولله الحمد
كسانیكه با یوگا و نرمش های آرامش بخش و انرژی درمانی آشنایند میدانن، چاكراها نقاط ورود و خروج انرژی به بدن هستند.

اگر دقت کرده باشید هنگام وضو گرفتن تنها جایی که از پایین به بالا شسته میشود مسح پاست .

شما از نقطه ی انگشت شست پا دست خود را به سمت بالا میکشید . چرا ؟؟؟ ... تنها جاییکه انرژی مثبت به بدن برمیگردانید مسح پا میباشد.

در تمام مراحل وضو گرفتن با هفت چاکرای بدن سر و کار داریم. در تمام مراحل از تمام چاکراها به وسیله ی آب که منبع پاکی و قداسته انرژی های منفی بدن رو به سمت خارج دفع کرده
و در مرحله ی آخر وضو گرفتن انرژی مثبت رو وارد بدن میكنیم
پخش این پیام دینی صدقه جاریه است.......

تاریخ ارسال: پنجشنبه 17 مهر 1393 ساعت: 22:4 |تعداد بازدید : 66 نویسنده :

مراقب باشیم...

مراقب باشیم...

.

تاریخ ارسال: پنجشنبه 17 مهر 1393 ساعت: 22:1 |تعداد بازدید : 73 نویسنده :

آثار وضو

آثار وضو

آثار دنیوی و بهداشتی وضوء ♥•٠·˙

1- سبب طول عمر:
رسول خدا صلی الله علیه واله وسلم فرمود:
ای انس: سعی کن طاهر و با وضو باشی که خداوند بر طول عمرت می افزاید، و اگر توانستی شب و روز با وضو باشی این کار را انجام بده، زیرا اگر در حال وضو از دنیا بروی پاداش و ثواب شهید را خواهی داشت. 
┘◄ کنزالعمال: ج 9، ص 293.

ܓ✾ 
2- برآورده شدن حاجت:
امام صادق علیه السلام فرمود:
من تعجب می کنم از کسی که دنبال حاجت و کاری است در حالی که با وضو است، حاجتش برآورده نشود! 
┘◄ وسایل الشیعه، ج 1، ص 262.

ܓ✾ 
3- ثواب شهید:
رسول خدا صلی الله علیه واله وسلم فرمود:
« من نام علی الوضوء ان ادرکه الموت فی لیله مات شهیداً.»
کسی که با وضو بخوابد، اگر در شب، مرگ به سراغش آمد، این شخص شهید از دنیا رفته است. 

ܓ✾
4- باعث زیادی رزق:
امام صادق علیه السلام فرمود:
کسی که دوست دارد بر خیر و برکت منزلش بیفزاید هنگام غذا خوردن وضوء بگیرد. 
فروع کافی، ج 6، ص 290.

ܓ✾ 
5- سبب از بین رفتن غم و غصه:
رسول خدا صلی الله علیه واله وسلم فرمود: 
وضو و (شستن دست و صورت) پیش از غذا باعث از بین رفتن فقر، و بعد از آن سبب از بین رفتن غم و غصه خواهد شد. 
┘◄ فروع کافی: ج 6، ص 290، کتاب الاطعمه.

ܓ✾ 
6- فرو نشاندن غضب:
رسول خدا صلی الله علیه و اله و سلم فرمود: 
زمانی که یکی از شما خشمگین گردید وضو بگیرد.
┘◄ بحارالانوار: ج 77، ص 312

تاریخ ارسال: چهارشنبه 09 مهر 1393 ساعت: 21:27 |تعداد بازدید : 71 نویسنده :

سیاهی چادر....

سیاهی چادر....

استاد موپالمو {فیلم جومونگ}بعد از دیدن این تصویر بیخیال ساخت زره فولادین در عین حال سبک شد!


تاریخ ارسال: یکشنبه 06 مهر 1393 ساعت: 20:16 |تعداد بازدید : 61 نویسنده :

در حق علی فقط زنش مردی کرد...

در حق علی فقط زنش مردی کرد...

.

تاریخ ارسال: شنبه 29 شهريور 1393 ساعت: 22:36 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

حدیث دوازده جانشین پیامبرصلی الله علیه و آله در صحیح ترین کتب اهل سنت

حدیث دوازده جانشین پیامبرصلی الله علیه و آله در صحیح ترین کتب اهل سنت

بسم الله الرحمن الرحیم
حدیثی است که در صحیح ترین کتب اهل سنت وجود دارد که دقیقا مانند آب یخ می ماند که بر روی آنها ریخته باشی.
در بخاری،مسلم و دیگر کتب سته اهل سنت،روایتی است از پیامبرص که ایشان(ص) فرمودند:جانشینان بعد از من،دوازده نفر هستند.در اینجا روایت مسلم را خدمت شما ارائه می دهیم.دقت کنید:
عَنْ جَابِرِ بْنِ سَمُرَةَ قَالَ
دَخَلْتُ مَعَ أَبِی عَلَى النَّبِیِّ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ فَسَمِعْتُهُ یَقُولُ إِنَّ هَذَا الْأَمْرَ لَا یَنْقَضِی حَتَّى یَمْضِیَ فِیهِمْ اثْنَا عَشَرَ خَلِیفَةً قَالَ ثُمَّ تَکَلَّمَ بِکَلَامٍ خَفِیَ عَلَیَّ قَالَ فَقُلْتُ لِأَبِی مَا قَالَ قَالَ کُلُّهُمْ مِنْ قُرَیْشٍ
جابر بن سمره می گوید:من و پدرم وارد شدیم بر پیامبر خداص،و شنیدم از پیامبرص که می فرمود:این امر-اسلام-باقی خواهند ماند و از بین نمی رود،تا اینکه دوازده نفر خلافت -حکومت-کنند.سپس پیامبرص یک چیزی گفت که من نشنیدم،از پدرم پرسیدم که پیامبرص چه فرمود؟گفت:همه آن دوازده نفر،از قریش هستند.
صحیح مسلم ج9ص333 از مکتبه شامله
در بخاری،اینگونه امده:یَکُونُ اثْنَا عَشَرَ أَمِیرًا.دوازده امیر...
در جای دیگر از صحیح مسلم چنین آمده: لَا یَزَالُ هَذَا الدِّینُ عَزِیزًا مَنِیعًا إِلَى اثْنَیْ عَشَرَ خَلِیفَةً...این دین عزیز و استوار هست تا وقتی که این دوازده خلیفه،حکومت کنند.صحیح مسلم ج9ص337 از مکتبه شامله
خلاصه این حدیث:جانشینان پیامبرص،تا قیامت،فقط دوازده نفر هستند،و دین اسلام همچنان پابرجاست تا اینکه این دوازده نفر حکومت کنند.و تا وقتی که این دوازده نفر خلافت کنند،این دین عزیز هست.یعنی دین فقط با خلافت آنها عزیز هست.
اما خلفای اهل سنت چند نفر اند؟
1- ابوبکر
2-عمر
3-عثمان
4-امیرالمومنین علیه السلام
5-امام حسن علیه السلام
6-معاویه بن ابی سفیان
7-یزید بن معاویه
8- معاویه بن یزید
9-عبدالله بن زبیر
10- مروان بن الحکم
11- عبدالملک بن مروان
12- ولید بن عبدالملک
13-سلیمان بن عبدالملک
14-عمربن عبدالعزیز
15- یزیدبن عبدالملک
16- هشام بن عبدالملک
17-ولیدبن یزید
18-یزید بن الولید
19-ابراهیم بن الولید
20- مروان بن محمد
21- حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه{اجماع علمای اهل سنت،بر این هست که مهدی ع،یکی از این 12 نفر خلفایی هست که پیامبر گفته است-اصلا روایت دارند از پیامبر که مهدی ع خلیفه الله هست.ذهبی هم گفته صحیح است}
22-هارون الرشید
آقایان اهل سنت،اینها که 22 نفر شدند! پس این دوازده نفر جانشین یا خلیفه پیامبرص چه کسانی هستند؟
به به.عجب خلفایی! مروان بن حکم!!! همان که رسما پیامبر خداص،او را لعنت و طرد کرد...ولیدبن عبدالملک،همان که سلیمان برادرش گفت:قسم می خورم که زیاد شراب می خورد و چنان در پلیدی غوطه ور بود که حتی قصد داشت با من که برادر او هستم،لواط کند!! فقال أخوه بعدا له : أشهد أنک کنت شروبا للخمر ماجنا فاسقا ولقد أرادنی على نفسی هذا الفاسق وأنا أخوه ، لم یأنف من ذلک.البدایة و النهایة ج 10 ، ص 13 ، باب باب قتل یزید بن الولید
همه ما و شما می دانیم که معاویه،خلافت را به پادشاهی تبدیل کرد.یعنی یزید پادشاه بود.یزید و بقیه بنی امیه،هیچ موقع خلیفه{یعنی جانشین پیامبرص نیودند و هیچ کجا ادعا نکردند که خلیفه هستند.بلکه پادشاه بودند}بالاخره معنای خلیفه مشخص هست و معنای پادشاه هم همچنین.
پس این دوازده نفر خلیفه پیامبرص چه کسانی هستند؟اگر بخواهید به صورت ظاهری،دوازده نفر بشمارید،تا ولیدبن عبدالملک،باید ایست کنید.در اینجا،با عمربن عبدالعزیز چه می کنید که او را امیرالمومنین! می دانید؟ با مهدی ع چه می کنید که پیامبرص او را یکی از این خلفا می داند؟با بقیه خلفای خود چه می کنید؟اگر هم به صورت معنا بشماریم{یعنی فقط کسانی که به زعم شما لیاقت خلافت داشته اند}،پنج شش نفر بیشتر نمی شوند.ابوبکر.عمر.عثمان.امام علی.امام حسن و عمربن عبدالعزیز.خب بقیه را چه کار کنیم تا این خلفا دوازده نفر بشوند؟
نکته دیگر:یزید را هم اگر بخواهیم به عنوان خلیفه مسلمین حساب کنیم،باز دوازده نفر نمی شوند.اما ای اهل سنت عزیز،آیا وجدان تو،انصاف تو،دین تو،اصلا خدای تو قبول می کند یزید امیرالمومنین و خلیفه مسلمین باشد! یزیدی که اهل بیت پیامبرص را چنین بلایی بر سرشان در کربلا آورد؟یزیدی که هفتصد نفر از اصحاب پیامبرص را کشت؟یزیدی که حفاظ قرآن را کشت؟یزیدی که کعبه را خراب کرد؟یزیدی که به مدینه حمله کرد و به ناموس مسلمین تا سه روز ،تجاوز کرد؟
در تاریخ اهل سنت،همه علمای اهل سنت،حیران و سرگردان مانده اند که این دوازده نفر که پیامبرص فرموده جانشین من هستند چه کسانی هستند.تاکنون هیچ عالمی از علمای اهل سنت،نتوانسته اند این دوازده نفر را پیدا کنند.
حیرت اهل سنت،در بیان مقصود این روایت.ابن جوزى می گوید:
هذا الحدیث قد أطلت البحث عنه، وتطلّبت مظانّه، وسألت عنه، فما رأیت أحدا وقع على المقصود به.
بحث پیرامون این روایت را طولانى کردم و در جستجوى گمانه‌ها بر آمدم؛ کسى را ندیدم که به مقصود این روایت دست یافته باشد.
کشف المشکل من حدیث الصحیحین، ج1، ص449، دار الوطن - الریاض
ابن بطال، ابن حجر عسقلانى و عینى نقل مى‌کنند که هیچ کس از ما اهل سنت،مصداق این دوازده نفر را پیدا نکرده!
لم ألق أحدا یقطع فی هذا الحدیث بمعنی- یعنی بشئ معین.
هیچ کس نتوانسته است معناى قطعى این روایت را مشخص و سخن معینى را در تفسیر آن بگوید.
شرح صحیح البخاری، ج8، ص287، مکتبة الرشد - السعودیة / الریاض و فتح الباری شرح صحیح البخاری، ج13، ص211، دار المعرفة - بیروت.و عمدة القاری شرح صحیح البخاری، ج24، ص281، دار إحیاء التراث العربی - بیروت /به راستی،آیا این علما،با این همه قرینه که پیامبرص در شناخت این دوازده نفر خلیفه بعد از خود بیان نموده،مقصود از این دوازده نفر را نفهمیده اند یا نخواسته اند که بفهمند؟
گروه زیادی از علمای اهل سنت گفته اند:خلفا باید انسان هایی صالح ،با تقوا و شایسته باشد.آیا این امیرالمومنین ها،که یکی سگ باز بوده،یکی شراب خوار بوده،یکی میمون باز بوده،یکی لواط کار بوده،می توانند خلفای پیامبرص باشند؟فقط این مذهب شیعه دوازده امامی هست که می تواند مذهب خود را بر این حدیث تطبیق کند.آیا تاکنون در جایی دیده ایید که یکی از دوازده امام شیعه،مثلا امام رضا(ع)گناهی کرده باشد؟امام حسن عسکری(ع)خلافی مرتکب شده باشد؟

آیا اهل بیت ع، خودشان را تنها وسیله رسیدن به حق و اسلام راستین می‌دانستند؟
پاسخ:بله امام باقر (علیه السلام) به سلمة بن کهیل و حکم بن عتیبه - که از شخصیت‌های برجسته اهل‌سنت، به شمار می‌روند،تحدّی (مبارز طلبی) می‌کند و می‌فرماید: قال أبو جعفر ( علیه السلام ) لسلمة بن کهیل والحکم بن عتیبة : شرقا وغربا ، فلا تجدان علما صحیحا إلا شیئا خرج من عندنا أهل البیت.اگر تمام شرق و غرب عالم را بگردید و زیر و رو کنید، مطالب صحیح را جز از ما اهل بیت نخواهید یافت
الکافی للکلینی، ج1، ص399 کتاب الحجه باب انه لیس شئ من الحق فی ید الناس الا ما خرج من عند الأئمة شماره3 و وسائل الشیعة (آل البیت) للحر العاملی، ج27، ص43 کتاب القضاء باب عدم جواز القضاء والحکم بالرأی ، والاجتهاد شماره33166
همچنین امام باقر ع می‌فرماید:و الله! لو لا أن الله فرض ولایتنا و مودتنا و قرابتنا ما أدخلناکم بیوتنا و لا أوقفناکم على أبوابنا و الله ما نقول بأهوائنا و لا نقول برأینا الا ما قال ربنا.اگر خداوند ولایت ما را بر شما واجب نکرده بود، ما شما را به خانه‌هایمان راه نمی‌دادیم و نمی‌گذاشتیم پشت درب‌های ما بایستید. به خدا قسم! ما بر مبنای هوی و هوس و رأی خودمان، رأی نمی‌دهیم.
بصائر الدرجات لمحمد بن الحسن الصفار، ص320 منشورات الأعلمی

چشمان خود را باز کنید.قبر و قیامت نزدیک است...

=================
نرم افزار کل سایت موسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه

تاریخ ارسال: چهارشنبه 26 شهريور 1393 ساعت: 14:54 |تعداد بازدید : 98 نویسنده :

نماز اوج لذت است...

نماز اوج لذت است...

.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 26 شهريور 1393 ساعت: 14:42 |تعداد بازدید : 65 نویسنده :

بعضی ها خودشان را از امیرالمومنین حزب اللهی تر می دانند...

بعضی ها خودشان را از امیرالمومنین حزب اللهی تر می دانند...

 
من در اتاق یک رئیسی رفتم، کار داشتم. تا در را باز کردم دیدم یک دختری حالا یا دختر یا خانم خیلی خوشگل است. تا در را باز کردم، اوه... چه شکلی!

داخل اتاق رئیس رفتم گفتم: شما با این خانم محرم هستی؟
گفت: نه!

گفتم: چطور با یک دختر به این زیبایی تو در یک اتاق هستی و در هم بسته است. 
گفت: آخر ما حزب اللهی هستیم.

گفتم: خوشا به حالت که اینقدر به خودت خاطرت جمع است. حضرت امیر به زن‌های جوان سلام نمی‌کرد.
گفتند: یا علی رسول خدا سلام می‌کند تو چرا سلام نمی‌کنی؟ 
گفت: رسول خدا سی سال از من بزرگتر بود. من سی سال جوان هستم. می‌ترسم به یک زن جوان سلام کنم یک جواب گرمی به من بدهد، دل علی بلرزد. 
گفتم: دل علی می‌لرزد، تو خاطرت جمع است.

بعضی‌ها خودشان را از امیرالمؤمنین حزب اللهی‌تر می‌دانند.
بعضی خودشان را از مراجع تقلید حسینی تر می‌دانند.

استاد محسن قرائتی
تاریخ ارسال: شنبه 15 شهريور 1393 ساعت: 23:14 |تعداد بازدید : 55 نویسنده :

هتک حرمت به امیرالمومنین(ع)

هتک حرمت به امیرالمومنین(ع)

به گزارش «شیعه نیوز»، شرکت پپسی بر روی بطری های نوشابه خانواده خود نام مبارک امیرالمومنین (علیه السلام) را در قالب سکه های طلا چاپ کرده است . از آنجایی که بطری های نوشابه پس از مصرف در میان زباله ها قرار می گیرند باعث بی احترامی به نام متبرک امیرالمومنین علیه السلام است. خبرنگار شیعه نیوز در تماس تلفنی با این شرکت در مشهد از خواستار توضیح شد که افراد مسول حاضر به گفتگو نشدند .

تاریخ ارسال: شنبه 04 مرداد 1393 ساعت: 20:58 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

ک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد!

ک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد!

یک نوجوان‌ فیسبوک‌ پرز و نتانیاهو‌ را‌ هک‌کرد

یک نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی ساکن شهرالخلیل در کرانه باختری رود اردن توانست صفحات فیسبوک بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و شیمون پرز رئیس سابق این رژیم را هک کند.

به گزارش  العالم، عمار الشریف نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی است که علاقه زیادی به علم رایانه و برنامه نویسی دارد و تاکنون دوباره توانسته است دو حفره امنیتی در شبکه اجتماعی فیسبوک در شبکه اینترنت بیابد.
وی در اولین مورد توانست حفره و نقصی امنیتی را در شبکه فیسبوک بیابد و با این شبکه درباره این نقص مکاتبه کند.
مدیریت شبکه فیسبوک پاداشی به ارزش ۲۰ هزار دلار به وی پیشنهاد داد کرد تا این حفره و نقص امنیتی را به اطلاع آنها برساند و آنها درصدد ترمیم آن برآیند اما الشریف به جواب رد داد و گفت: “افکارم برای فروش نیست و من این راز را برای کمک به مردم پیش خود نگه خواهم داشت”.
مدیریت شبکه اجتماعی فیسبوک برای اطمینان از گفته الشریف از وی درخواست ویدیوئی برای اثبات وجود نقص امنیتی کرد که الشریف ویدیو را فرستاد و سرانجام با پیشنهاد فاش کردن نقص امنیتی مخالفت کرد.
الشریف همچنین توانست وارد صفحه شخصی گیلعاد شالیط نظامی صهیونیست شود که قبلاً اسیر مبارزان فلسطینی در باریکه غزه بود.
به نوشته روزنامه القدس العربی، الشریف گفت که مدیریت فیسبوک برای یافتن نقص امنیتی تلاش می کند ولی یافت آن آسان نیست و زمان بَر است.
این نوجوان فلسطینی اعلام کرد که در چند روز گذشته نیز حفره و نقص امنیتی دیگری را در شبکه فیسبوک یافته است.
هر چند مدیریت فیسبوک صفحه شخصی عمار الشریف را بسته است اما عمار اخیرا بار دیگر صفحه خود را در این شبکه باز کرد و در آن نوشت: ” من بازگشتم با همان نام قبلی . مشتاق دیدار همه شما بودم”.
تاریخ ارسال: جمعه 03 مرداد 1393 ساعت: 19:1 |تعداد بازدید : 90 نویسنده :

چی مد شده؟

چی مد شده؟

 

در حال نابود شدنیم...!!!!


شلوارهای پاره را حتماً دیده اید...شلوارهایی که در بعضی از قسمت ها تراشیده شده و پاره شده،همین شلوار لی هایی که در اکثر مغازه ها می فروشند.
جند سالی است در کشور باب شده که جوانان لباس هایی می پوشند که شخصیتشان را خیلی پایین می آورد.

مد
من هرموقع زانوی شلوارم پاره می شد به مادرم می دادم و مادرم هم شلوارم را می دوخت،اما الان وقتی می خواهی شلوار تهییه کنی در همان موقع خرید از اول پاره است که البته به اصطلاح می گویند مُد است،
وقتی من میرم بازار خرید کنم لباس خوب به زور گیر میارم،حتی همین بلوز هایی که روی آنها پر از آرم های خارجی و اسطوره هایی مثل اسپایدرمن که در کشورمان بچه ها خیلی می پوشند،معلومه کشوری مثل امریکا تاریخ چندانی ندارد که اصلاً اسطوره داشته باشد به همین دلیل اسطوره های تخیلی می سازد و به خورد ما می دهد،که با این کار هم پول در می آورد و هم ذهن بچه ها را از ریشه خراب می کند،یعنی روی مغز نسل جوان کار می کند تا در آینده کارش راحت تر شود...
اما کشوری مثل ایران که سرشار از اسطوره است(ازکوروش کبیر گرفته تا امام و شهدا)هیچ استفاده ای از اسطوره هایش نمی کند..حیف...حیف....
همین سینما و تلوزیون ما که پر شده از فیلم های عشقی ،یعنی ما از داخل کشور هم ضرر می کنیم،مثلاً همین سریال قهوه تلخ که خیلی طرفدار دارد پر از نماد شیطان پرستی است..
ما هم از فیلم های خارجی و هم از فیلم های ایرانی در حال نابود شدنیم ....یه کاری بکنید...
حواسمون رو به اطرافمون جمع کنیم.....
ولی یادمون نره که آخرین مد کفن است....
تاریخ ارسال: جمعه 03 مرداد 1393 ساعت: 14:59 |تعداد بازدید : 61 نویسنده :

عکس با متن هایی زیبا

تاریخ ارسال: جمعه 20 تير 1393 ساعت: 16:11 |تعداد بازدید : 57 نویسنده :

شعری زیبا برای جوونای امروزی

تاریخ ارسال: چهارشنبه 18 تير 1393 ساعت: 14:38 |تعداد بازدید : 67 نویسنده :

پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود

پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود
پیام تاریخی مالک اشتر زمان (حاج قاسم سلیمانی) به داعش و حامی ملعون آن آل سعود:
گر پایتان، فقط پایتان به حرم سید الشهدا(ع) برسد با کسب اجازه از مقام عظمای ولایت، فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ،کربلای جدیدی را رقم خواهیم زد که تاریخ به خود ندیده باشد و نمازظهر را با سربازان امام خامنه ای به جماعت در بین الحرمین میخوانیم.
تاریخ ارسال: چهارشنبه 18 تير 1393 ساعت: 14:32 |تعداد بازدید : 81 نویسنده :

جواب قاطع الهام چرخنده به مسیح علی نژاد!

جواب قاطع الهام چرخنده به مسیح علی نژاد!

 

 

به گزارش گروه فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»، الهام چرخنده در نامه ای خطاب به مسیح علی‌نژاد درباره راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی نوشت:

زن...
تو نامت مسیح نیست. نامت معصومه است و فامیل تو بیان گر تمام نوشته من.
تو معصومه علی‌نژاد هستی... چه زیباست که بی اجازه از سوی بانوان عفیف ایرانی ملعبه ای نباشی جغجغه گونه بر دست تریبون های مخفی و زیر زمینیِ بی دین و ریشه دور از وطن و آیینمان.

 

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 16 تير 1393 ساعت: 15:30 |تعداد بازدید : 80 نویسنده :

پرچم فرانسه و فراماسونری!

پرچم فرانسه و فراماسونری!

 

 

 

این پرچم کشور فرانسه در جام جهانی 2014 و همچنین بازی کامپیوتری فیفا می باشد.

در زیر این پرچم شما سه حرف F F F را مشاهده می کنید.

همانطور که میدانید یکی از اعداد فراماسون ها و شیطان پرستان 666(عدد وحش)که در باب 13 مکاشفات یوحنا آمده است می باشد.

حرف F  حرف ششم زبان اینگلیسی میباشد و از این رو شیطان پرستان این سه حرف را یعنی F F F را به عنوان نماد خود و چهره ی دیگر عدد 666 به کار می برند.

و چرا این سه حرف در زیر این پرچم فرانسه درج شده است جای تامل دارد ولی زیاد هم نیاز به فکر ندارد.

فرانسه از قدیم جزء لژ های بزرگ فراماسونری در جهان بوده است.

 

تاریخ ارسال: جمعه 13 تير 1393 ساعت: 15:16 |تعداد بازدید : 149 نویسنده :

احمقانه ترین حرف داعش!

احمقانه ترین حرف داعش!

 

یكی از این داعشی ها عكس حرم امیرالمومنین (ع) رو به صورت در حال منفجر شدن درست كرده
هه به همین خیال باشید
تاریخ ارسال: سه شنبه 10 تير 1393 ساعت: 0:47 |تعداد بازدید : 117 نویسنده :

افطار خونین!

افطار خونین!

 

21 ساله قایقران بود
یه هفته بود که تو آب بود و به خشکی نرفته بود ،
تو گرمای بالای 50 درجه ی هورالعزیم روزه میگرفت
میگفت روضه مون رو با یه تکه نون و خشک که میزدیم تو آب تا نرم تر بشه ، باز میکردیم
هضم حرفاش واسم خیلی سخت بود

آخرشم با لبخند بهم گفت :
خدا توفیق داد تو همون هورالعزیم با زبون روزه مجروح شدم ، و روزه ی اون روزم رو با خون باز کردم ...
افطار خونین
تاریخ ارسال: دوشنبه 09 تير 1393 ساعت: 18:1 |تعداد بازدید : 55 نویسنده :

امام علی و دانشمند یهودی

امام علی و دانشمند یهودی

  به گزارش سرویس دینی جام نیوز، «دانستنی هایی از ریاضیات و نجوم ائمه» نوشته حسن نجفلو پژوهشی است درباره پایه‏ ریزی دو علم ستاره‏ شناسی و ریاضیات که توسط ائمه صورت گرفته است. در این کتاب نقش ائمه به ویژه امیرالمومنین(ع) در پایه ‏ریزی علومی مانند: حساب، هندسه، ریاضیات، ستاره‏ شناسی، زمین‏ شناسی و جوشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده به نمونه‏ هایی از گفته های علمی پیامبر اکرم(ص)، امیرالمومنین(ع) و امام صادق(ع) درباره علوم ریاضی و نجوم در این کتاب اشاره کرده است. یکی از روایت های اشاره شده در این کتاب درباره سوال یک ریاضیدان یهودی از امام علی(ع) را در ادامه می خوانید.
«یکی از ریاضی دانان یهودی که از علم و دانش امام علی(ع) شنیده بود با خود گفت چگونه ممکن است که شخصی در همه زمینه ها استاد باشد. تصمیم گرفت تا سوالی طرح کند تا ایشان را از جواب دادن عاجز کند. بعد از مدتی سوالی حاضر کرد و نزد مولا آمد و گفت: سوالی دارم که باید بدون تأمل جواب آن را بگویی و در جواب گفتن به تو مهلت نمی دهم!
مولا فرمودند بپرس که من بی درنگ جواب خواهم داد.
پرسید: به من خبر بده از کوچک ترین عددی که بر هر عددی از یک تا ده تقسیم شود و جواب کسر نیاورد. (یعنی به هر عددی از یک تا ده بخش پذیر باشد)

حضرت بی درنگ فرمود: ایام هفته را در ایام سال (قمری) ضرب کن تا عددی را که می خواهی بدست آوری!
ریاضی دان یهودی وقتی این عملیات را انجام داد و جواب امام را صحیح دید، به حقانیت علمی ایشان ایمان آورد و مسلمان شد.»
محاسبه عددی که امام علی(ع) در پاسخ بیان کردند به شرح زیر است:

۳۶۰ × ۷ = ۲۵۲۰
۲۵۲۰ ÷ ۲ = ۱۲۶۰
۲۵۲۰ ÷ ۳ = ۸۴۰
۲۵۲۰ ÷ ۴ = ۶۳۰
۲۵۲۰ ÷ ۵ = ۵۰۴
۲۵۲۰ ÷ ۶ = ۴۲۰
۲۵۲۰ ÷ ۷ = ۳۶۰
۲۵۲۰ ÷ ۸ = ۳۱۵
۲۵۲۰ ÷ ۹ = ۲۸۰
۲۵۲۰ ÷ ۱۰ = ۲۵۲
منبع: جام نیوز

تاریخ ارسال: یکشنبه 08 تير 1393 ساعت: 21:45 |تعداد بازدید : 190 نویسنده :

الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست!

الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست!

 

___الکل در خون آل سعود بیشتر از پلاسماست _____جرج گالوی نماینده سابق پارلمان انگلیس گفت : آل سعود سه تریلیون دلار در بانکهای صهیونیستی-آمریکایی سرمایه دارد.اگر آل سعود فقط تهدید به خروج سرمایه های خود از این بانکها کنند این برای آزادی فلسطین کافی است.کمترین تاثیر این تهدید فروپاشی بازارهای بورس آمریکایی-صهیونیستی است، اما آل سعود این کار را انجام نمی دهند و انتظار هم نداریم که چنین کاری انجام دهند، زیرا الکل در خون آنها بیشتر از پلاسماست.
تاریخ ارسال: یکشنبه 08 تير 1393 ساعت: 0:19 |تعداد بازدید : 83 نویسنده :

سردار قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی

 

نامه تکان دهنده سردار قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا

ماجرای تکان دهنده نامه حاج قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا(این اتفاق بعد از نامه اول و تهدید آمیز اوباما به امام خامنه ای(حفظه الله) اتفاق افتاده است.

سازمان ادارای پنتاگون از ۷ لایه حفاظتی تشکیل شده است که از این میان ۴ لایه به طور خاص مربوط به کنترل ارتباطات با شخص وزیر دفاع یا رییس پنتاگون میباشد. کمی بعد از نامه اوباما نامه ای از تمام این لایه های امنیتی ، اطلاعاتی و حفاطتی عبور کرده و مستقیم ، روی میز کار وزیر دفاع یعنی لئون پانتا قرار میگیرد.

ظاهر ساده نامه که هیچ آرمی از سازمان های مرتبط با پنتاگون در آن به چشم نمیخورد توجه وزیر را جلب کرده و وی آن را از روی میز برمیدارد … با باز کردن نامه و خواندن آن عرق سردی بر چهره پانتا مینشیند !

یک نامه با سربرگ رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران … نامه حاوی عبارتی بود که قطعا برای رییس پنتاگون با آن عظمت حفاظتی باورکردنی نبود !
" اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد "
امضا : قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران

برگرفته شده از.:رهپویان علی:.
 
 
 
 
 
 
 
 
rahpoyaneali.blog.ir

امروز اینقدر از تو عصبانی هستند که رسما می خواهند تو را از ما بگیرند.اما سردار محبوب ما بدان که اگر بخواهند یک قاسم سلیمانی را ترور کنند،اول باید هزاران قاسم سلیمانی دیگر را از بین ببرند.حاج قاسم به روح امام قسم که حتی اگر بمیریم،دلشادیم که در راه اسلام عزیزمان،انقلاب پربرکت مان و در راه کسی جان دادیم که جز خدمت به این دو فکری در سر نداشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
همه جا هست ولی هیچ جا نیست.
دستش هست اما خودش نیست.
اصلا به نظر نمی‌رسد مرد جنگی باشد. آن هم مردجنگی سپاه قدس.
سردار را همه می‌‍شناسند.
کابوس آمریکاست. به «شبح» معروف شده.
شبح برای آمریکا و اسراییل خیلی آزار دهنده است. 22سال از دست «شبح» زجر کشیدند، اکر کردند شهید شده است.
بی‌خود نبود سیدحسن بعد از شهادت عمادمغنیه گفت:
عمادمغنیه با شهادتش هزاران هزار عماد و سرباز جنگی برای شهادت ساخت.

 

حاج قاسم یعنی مالک اشتر سپاه علی
حاج قاسم یعنی سیدحسن نصرالله ایران
حاج قاسم یعنی عماد مغنیه.

ظاهرش مانند باطنش آرام است و متین. می‌گویند کلامش باطمانینه و در کمال آرامش است. این همه آرامش را جز در یاوران حزب‌الله و سربازان امام زمان(عج) دیده‌ای؟

با تمام آرامشی که دارد، کابوس آمریکا شده است.
حاج قاسم را می‌گویم.
تمام دنیا اسمش را می‌شناسند. خارج از ایران بیشتر از داخل معروف است حاج قاسم.

شیمون پرز ملعون با آن همه ادعا، وقتی به حاج قاسم میرسد مات و مبهوت می‌ماند.
خودش گفته: خاورمیانه روی انگشت اشاره ژنرال قاسم سلیمانی می‌چرخد.

حاج قاسم دیروز علی‌اکبر امام خمینی بود و امروز سردار سپاه سیدعلی.
 دیروز در خاک جنوب می‎جنگید و امروز شرق و غرب همه در حیرت زیرکی او هستند.

 


برگرفته شده از.:رهپویان علی:. rahpoyaneali.blog.ir
 
تاریخ ارسال: سه شنبه 03 تير 1393 ساعت: 21:53 |تعداد بازدید : 172 نویسنده :

توافق پسته ای!

توافق پسته ای!
خبری آمد و پیچید به هم اذهان را

 

خبری آمد و پیچید به هم اذهان را
قصه در بهت فرو برده کمی ایران را

چقدر ضد و نقیض است خبر ها اینجا!
کاش با ما تو بگویی همه جریان را!

بر سر چیست توافق؟ تو بگو تا من هم؛
خوب فهمم بشود خنده این شیطان را

از بد حادثه دیدیم همه، آن لحظه؛
از پس خنده او تیزی هر دندان را

همه غصه ام این است که خوابت ببرد
آه یک دم مگذاری تو به هم مژگان را

ما در این ر اه شهیدان فراوان دادیم
گوش کن حرف دل مادر این شیران را:

یوسفم را به تو دادم که برش گردانی!
پیرهن پاره میاری نگه کنعان را

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 خرداد 1393 ساعت: 10:12 |تعداد بازدید : 59 نویسنده :

شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی

علی جان، فدای تو، آخر چه کسی تو را کشت؟!خانم هایی که طعمه شدند؟
آدم رباهایی که تیغ بر رگ غیرت تو کشیدند؟ 
بی خیالی آدم هایی که از کنار پیکر غرق خونت گذشتند؟
بیمارستان هایی که در بحرانی ترین شرایط رهایت کردند؟ 
بیمارستانی که در آن شرایط به تو گفت یا پولم را بده یا برو بمیر؟ 
مسئولین قضائی...
ولی باز هم این تو بودی با آن حالت که از ما دفاع کردی!
زمانی که ضاربین آزاد شده تو!!! 
شاهدان مظلومیتت را تهدید کردند و تو بی پناهی شان را دیدی و رضایت دادی!
ولی علی جان، تو باید حتما می رفتی!
در این خاکدان حقیر جای چون تویی نبود!
فقط ای کاش به من می گفتی قاتل تو چه کسی است؟!
مسئولین فرهنگی؟!
...
بی وجدانی ها؟!
ارعاب و تهدید؟!
بنیاد جانبازان که حتی حاضر نشد جانبازی ات را تأیید کند!!
یا من و ما که از کنارت راحت گذشتیم تا امروز زیر تابوتت را بگیریم؟
علی جان دیدی چه بد خدایمان محروم مان کرد! 
دیدی به جرم بی لیاقتی چگونه از تو محروم شدیم؟!
امان از غم غریبی ات برادر! چه به حق نامت را علی گذاشتند!
تیغ نا اهل نتوانست تو را ساکت کند و ما را از نقس قدسی تو محروم!
اما غم تلخ غریبی دو سال تو را ساکت کرد! 
تا قلب آسمان از شدت اندوهت به درد آمد و تو را عاشقانه پذیرفت!

شهادت گوارایت باد! 

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 خرداد 1393 ساعت: 10:11 |تعداد بازدید : 53 نویسنده :

داستانی از پیامبر

داستانی از پیامبر

بخشش

 

سپس مرد توانگري گفت : « اكنون براي ما از بخشش بگو . »

در جوابش گفت :

آنچه مي بخشي جز قسمت كوچكي از دارائي ات نيست .

ليك براي كسي كه جان مي بخشد نمي توان ارزشي قائل شد ، زيرا مال و ثروت مگر چيست ؟

آيا جز ماده اي تمام شدني است كه در خزانه ات نگه مي داري ، و با تمام سعي خود از آن نگه داري مي كني كه مبادا فردا به آن نياز داشته باشي ؟

و فردا ، چگونه فردا مي تواند سگ دورانديشي را كه استخوانش را زير شن هاي بي نشان دفن مي كند و خود دنبال زائران شهر مقدس مي رود ، چيزي تقديم كند ؟

آيا ترس از نياز ، خود نياز نيست ؟

آيا ترس از تشنگي در كنار چاه پرآب ، تشنگي سيراب نشدني نيست ؟

هستند كساني كه از بسياري كه نزدشان است كمي مي بخشد و مي بخشد تا نامي شوند و اشتياق پنهان شهرت خواهي فايدة بخشش را از بين مي برد .

و كساني هستند كه اندكي دارند و پنهاني مي بخشند .

و آنها به زندگي و بخشندگي زندگي ايمان دارند ، و هرگز صندوق ها و خزانه هاي پرشان خالي نخواهد شد .

و كساني هستند كه با شادي مي بخشند ، و شادي شان پاداش اين بخشش است .

و كساني كه با درد مي بخشند و اين درد ، غسل تعميدشان است .

و كساني هستند كه مي بخشند و در بخشندگي خود معني درد را نمي شناسند و شادي هم نمي خواهند و اشتياقي ندارند كه ثوابي ببرند ، اين دسته چون گل هايي هستند كه عطر دل انگيزشان را به اين سرزمين مي بخشند .

با دست اين افراد است كه خداوند سخن مي گويد و از ميان چشمان آنهاست كه بر زمين تبسم مي كند . بخشش به كسي كه از تو مي خواهد زيباست ، ولي زيباترين آن است كه به كسي ببخشي كه از تو خواهش نمي كند و تو به نيازش واقفي . كسي كه دست و دلش را به بخشش مي گشايد ، پيدا كردن كسي كه بخشش او را مي پذيرد شادي بخش است و بخشيدن به او از بخشيدن روح خود بزرگتر است .

آيا در اموالت چيزي هست كه براي خود بخواهي ؟

هر چه امروز داري ، بي تردي روزي پراكنده خواهد شد ،

پس همين الان از آن بخشش ، تا فصل بخشش از فصل هاي زندگي خودت باشد نه ميراث خوارانت .

بارها شنيده ام كه مي گويي : « دوست دارم كه ببخشم ، ولي فقط به نيازمندان . »

اي دوست ، آيا فراموش كرده اي ، درختان باغ تو حرف تو را نمي زنند و نه گله هايت در چراگاه هايت ؟

اين ها مي بخشند تا تو زندگي كني ، زيرا اگر ندهند زندگي ات به خطر خواهد افتاد .

حقيقت را به تو مي گويم . اگر كسي سزاوار هديه زندگي است و شب و روزش را هديه گرفته است ، سزاوار هر چيزي از بخشش تو نيز هست . و كسي كه سزاوار است از اقيانوس زندگي بنوشد ، شايستگي دارد كه پياله اي از جوي ناچيز تو برگيرد .

چون كدام بيابان بزرگ تر از بيابان وجود ، جرأت و جسارت قبول هديه اي را دارد كه همراه منت و كبر است .

و تو ، تو كيستي كه بايد مردم سينه هايشان را بدرند و نقاب از شهامت و عزت نفسشان بردارند تا تو شايستگي شان را براي بخشش ات برهنه ببيني و غرورشان را زير پا له كني ؟

پس بنگر كه آيا شايستگي داري كه بخشنده و سبب بخشش باشي .

زيرا زندگي است كه زندگي مي بخشد و تو كه به بخشش هايت مفتخري جز شاهدي بر بخشش هايت نيستي .

اما شما ، كه بخشش و نيكويي را مي ستانيد ـ و همه جزء آنهاييد ـ شناخت زيباي خود را به سنگيني ظاهر نكنيد تا با دست خود باري سنگين برگردن خود و گردن كساني كه مي بخشند ، تحميل نكنيد .

بلكه بخشش هديه كنندگان را بال پرواز خود بدانيد و با آن به پرواز درآييد . زيرا اگر به ديني كه داريد عارف باشيد ، با اين كار شك و شبهه را به بخشندة نيكويي نشان مي دهيد كه مادرش زمينِ با سخاوت است و پدرش خداوند بخشاينده .

تاریخ ارسال: شنبه 03 خرداد 1393 ساعت: 20:47 |تعداد بازدید : 64 نویسنده :

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

منظور از کشته شدن شیطان بدست آن حضرت چیست ؟

ما در روایات مى خوانیم شخصى در مورد جمله ((یوم الوقت المعلوم )) که در آیه مذکور آمده از امام صادق علیه السلام سؤ ال کرد، امام علیه السلام فرمود:
وقتى که قائم ما (عج ) ظهور کند و به مسجد کوفه بیاید، در این مسجد، شیطان به حضور آن حضرت مى آید و زانو به زمین مى زند و مى گوید:
(( یا ویله من هذا الیوم ؛))
((اى والى از این روز.))
آنگاه امام قائم (عج ) موى پیشانى شیطان را مى گیرد و گردنش را مى زند و او را به هلاکت مى رساند، این روز وقت معلوم ، (در آیه مذکور) است . (2)
بنابراین شیطان کشته مى شود، ولى در اینجا این سؤ ال پیش مى آید، پس ‍دیگر مردم ، آزادى در اراده ندارند و همچون فرشتگان مجبور به اطاعت خدا خواهند شد؟

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 26 ارديبهشت 1393 ساعت: 22:33 |تعداد بازدید : 75 نویسنده :

ابن سکّیت از بزرگان دانشمندان مكتب اهل بیت (علیهم السلام)

ابن سکّیت از بزرگان دانشمندان مكتب اهل بیت (علیهم السلام)

ابن سکّیت از بزرگان دانشمندان مكتب اهل بیت (علیهم السلام) بود و بسیارى از تاریخ‌نویسان اسلامى از او یاد كرده و بر وى مدح و ثنا گفته‎اند. علماى شیعه او را بزرگ و مورد وثوق و اطمینان شمرده و از یاران خاص حضرت امام جواد و حضرت امام هادى (علیهماالسلام) دانسته‎اند.[1]

 

این مرد بزرگ در پنجم رجب سال 244 به دستور متوكّل فرعون صفت به شهادت رسید. سبب شهادت او این بود كه روزى متوكل به او گفت: دو فرزند من معتز و مؤید نزد تو محبوب‎ترند یا حسن و حسین (علیهماالسلام)؟

 

ابن سكّیت در پاسخ آن مرد یاوه‎گو و ستمگر خیانت‎پیشه فریاد زد: به خدا سوگند قنبر خادم على بن ابیطالب (علیه السلام) از تو و دو فرزندت نزد من بهتر است . متوكل به كارگزارانش گفت: زبانش را از پشت سرش بیرون بكشید. آن خادمان طاغوت هم به فرمان ارباب خود این كار را انجام دادند و آن مرد الهى با چشیدن این زجر و آسیب دردآور به شرف شهادت رسید.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: شنبه 20 ارديبهشت 1393 ساعت: 22:32 |تعداد بازدید : 93 نویسنده :

سقیفه چیست؟؟؟

سقیفه چیست؟؟؟

پس از رحلت پیامبر، هنوز جسد پیامبر اكرم(ص) روی زمین بود و بنی هاشم و گروهی از یاران راستین آن حضرت، مشغول فراهم ساختن مقدمات دفن پیامبر بودند كه ناگهان گروه انصار در چند قدمی خانة پیامبر در زیر سایبانی به نام «سقیفة بنی ساعده» دور هم گرد آمدند تا تكلیف مسلمانان را از نظر خلیفه و جانشین پیامبر معّین كنند. گویی تعیین خلیفه از نظر آنان به مراتب فوری‌تر از «تجهیز» و تغسیل و دفن پیامبر بود! و پیامبر (ص) نیز خلیفه را تعیین نکرده است!

ابوبکر و عمر و عده دیگری از مهاجرین نیز به جمع آنان می روند و در امر تعیین حاکم با یکدیگر نزاع می کنند.
سخنگوی مجلس از طرف انصار، سعد بن عباده و حباب بن منذر، و از طرف مهاجران ابوبكر و عمر و ابوعبیده بودند و در پایان دو نفر از انصار نیز به منظور كارشكنی در كار سعد بن عباده سخن گفته‌اند. اینك متن سخنان آنان:

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 ساعت: 20:37 |تعداد بازدید : 102 نویسنده :

ذکر را با تسبیح تربت بگوییم.

ذکر را با تسبیح تربت بگوییم.

زمین مقدس کربلا  بخاطر اینکه مدفن بهترین بندگان خدا شده است، دارای ویژگی‌هایی ممتاز است، سجده بر این تربت دارای کمال سجده می‌شود، همراه داشتن آن حرز است، در شفای از بیماری‌هاست و در تسبیح آن برکت و تضاعف در ذکر وجود دارد. در این نوشته‌ بیشتر به آثار تسبیح از این تربت می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 01 ارديبهشت 1393 ساعت: 19:23 |تعداد بازدید : 68 نویسنده :

فروش لباس زیر زنان توسط مردان

فروش لباس زیر زنان توسط مردان

 

اگر بادقت به فروشگاه هایی که لباس های زیر زنانه را می فروشند نگاه کنید متوجه خواهید شد که بیشتر فروشندگان آنها مردان هستند و این نوع کاسبی و شغل در کشور اسلامی مثل ایران زیبنده نیست. با این فرض حکم فروش لباس زیر زنانه توسط مرد و خرید زنان از مرد که ممکن مستلزم گناه شود از نگاه مراجع تقلید چیست؟

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 01 ارديبهشت 1393 ساعت: 19:21 |تعداد بازدید : 84 نویسنده :

آداب صدقه

آداب صدقه

 

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند: الصَّدَقَةُ تَدْفَعُ الْبَلَاءَ وَ هِیَ أَنْجَحُ دَوَاءً وَ تَدْفَعُ الْقَضَاءَ وَ قَدْ أُبْرِمَ إِبْرَاماً وَ لَا یَذْهَبُ بِالْأَدْوَاءِ إِلَّا الدُّعَاءُ وَ الصَّدَقَة. صدقه بلا را برطرف مى‏ كند و مؤثرترینِ داروست. همچنین، قضاى حتمى را برمى‏ گرداند و درد و بیمارى‏ ها را چیزى جز دعا و صدقه از بین نمى ‏برد.[1] اما با این توصیف صدقه دادن در شریعت مقدس اسلام دارای آدابی خاصی است که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 27 فروردين 1393 ساعت: 13:26 |تعداد بازدید : 97 نویسنده :

به چه کسانی بکائین می گویند؟

به چه کسانی بکائین می گویند؟

«بسم الله الرحمن الرحیم»

حضرت فاطمه در 90 روز بعد از رحلت پیامبر(ص)چه کار کردند؟؟؟

نویسنده:توحید ابراهیمی                 

مقدمه: در تاريخ به كساني كه بسيار گريه مي‏كردند، بكاؤون گفته مي‏شد. در احاديث وارد شده است كه آنها پنج نفر بودند: «حضرت آدم(ع)، حضرت يعقوب(ع)، حضرت فاطمه(س) و امام سجاد(ع) و حضرت یوسف(ع)». روشن است كه دليل آن، گريه بسيار آنها در طول زندگي بوده است،( بحارالانوار، ج 12، ص 264)

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: یکشنبه 17 فروردين 1393 ساعت: 22:46 |تعداد بازدید : 263 نویسنده :

شیطان‌گرایان؛ از تحریف دعا تا تبلیغ متال

شیطان‌گرایان؛ از تحریف دعا تا تبلیغ متال

شیطان‌گرایان با ادعای ناتوانی خدا در اجابت خواسته‌ها، به تبلیغ ایده شیطان‌گرایی می‌پردازند. آن‌ها می‌گویند: خدا نه فقط مشکلات شما را برطرف نمی‌کند، بلکه هر روز مشکلات جدیدی بر سر راهتان قرار می‌دهد، پس آنتی‌تز خداوند یعنی شیطان می‌تواند پناهگاه شما واقع شود.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 11 فروردين 1393 ساعت: 13:46 |تعداد بازدید : 109 نویسنده :

چگونه به کودکمان نماز خواندن را آموزش دهیم؟

چگونه به کودکمان نماز خواندن را آموزش دهیم؟

به گزارش   تبیان، خوب است که بدانیم عبادت و نماز خواندن کودکان، آنان را در پیشگاه خداوند، مأجور می‌گرداند و رغبت بیشتری برای انجام عبادت خواهند داشت و از طرف دیگر، انجام عبادت‌ها در کودک، موجب ملکه شدن آن‌ها می‌گردد و باعث می‌شود که در دوران بزرگ‌سالی، عبادت را به آسانی و به خوبی انجام دهند. اما آنان که هنگام بلوغ، نماز ننموده‌اند، عبادتی نکرده‌اند، بعد از بلوغ، انجام این کار برای آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود؛ پس اگر بخواهیم کودکان، افرادی مفید، مۆمن و نمازخوان باشند، باید از دوران کودکی با عبادت و نماز خو بگیرند و این دوره برای آموزش و ترغیب آنان، بهترین دوران است.

نقش تمهیدی:

جهت زمینه‌سازی اعمال عبادی و نماز در کودکان، اول باید تمهیدات لازم فراهم شود و اقداماتی به عمل آید. چنانچه پیامبر (ص) فرمودند: هنگام تولد کودک، در گوش راست او اذان و در گوش چپ او اقامه خوانده شود. با اینکه این دو عمل، مستحب می‌باشد، ولی یک نوع آماده‌سازی برای سال‌های آینده او است.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: دوشنبه 12 اسفند 1392 ساعت: 11:14 |تعداد بازدید : 70 نویسنده :